فهرست
کسالت‌بارترین بازی جام/ لقب رسانه‌های دانمارکی برای ایران- نیجریه
کسالت‌بارترین بازی جام/ لقب رسانه‌های دانمارکی برای ایران- نیجریه

کسالت‌بارترین بازی جام/ لقب رسانه‌های دانمارکی برای ایران- نیجریه

آی اسپورت- واکنش منفی رسانه‌های خارجی به بازی بسته تیم ملی ایران مقابل نیجریه همچنان ادامه دارد. در ادامه این بازتاب‌ها، رسانه های دانمارک لقب کسالت‌بارترین بازی جام را به بازی دو تیم ایران و نیجریه داده اند.

در حالی که هیچ یک از بازی‌های جام ۲۰۱۴ تا امروز بدون گل به پایان نرسیده بود، ایران با اتخاذ یک تاکتیک کاملا دفاعی مقابل نیجریه اولین مساوی بدون گل این رقابت‌ها را رقم زد و همین اتفاق باعث شد رسانه‌های ورزشی دنیا با القاب «کسالت‌بار» «خسته‌کننده» و «خواب‌آور» از این بازیث یاد کنند.

در آخرین نمونه از این واکنش‌ها، مقاله‌ای در رسانه‌های دانمارکی منتشر شده که بازی امشب ایران را کسالت‌بارترین بازی جام بیستم خوانده است. این مقاله با این جمله تمام می شود: «به هرحال ایرانی ها که از مربیگری کارلوس کی‌روش بهره می برند، از این نتیجه راضی‌اند. چه آنها در سه حضور قبلی خود در جام جهانی هرگز موفق به کسب امتیاز در نخستین بازی خود نشده بودند.»

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-17 05:04:36
نظر دهید

۱ نظر
جمشید
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۵۶
جام جهانی جای ترسو ها نیست.ما باید برای جام جهانی مربیانی که تیمشان سرعتی وفیزیکی بازی می کنند بیاریم مثل گاس هیدینگ . با این بازی در خوشبینانه ترین حالت با 3 مساوی 0-0 برمیگردیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر