فهرست
پولادی و حقی که نادیده گرفته شد/ بهت خبرنگارهای خارجی از انتخاب اوبی میکل
پولادی و حقی که نادیده گرفته شد/ بهت خبرنگارهای خارجی از انتخاب اوبی میکل

پولادی و حقی که نادیده گرفته شد/ بهت خبرنگارهای خارجی از انتخاب اوبی میکل

آی اسپورت - انتخاب ستاره شماره 10 نیجریه به عنوان بهترین بازیکن زمین در مسابقه این تیم با ایران، یکی از بحث برانگیزترین انتخاب های فیفا از شروع رقابت ها بود. به جز نیجریه ای ها که از این اتفاق خوشحال بودند، هیچ خبرنگاری دیگری از انتخاب یان اوبی میکل به عنوان بهترین بازیکن زمین استقبال نکرد. بیشتر این خبرنگارهای خارجی مهرداد پولادی را شایسته بهترین خطاب شدن در پایان این مسابقه می دانستند. مدافع چپ خوب تیم ملی با یک تکل عالی در دقایق ابتدایی، یک برتری تن به تن در اواسط نیمه دوم و دو ضربه سر کلیدی در اواخر بازی، یکی از بهترین بازی های عمرش را به نمایش گذاشت. با این بازی، کار انتخاب بین او و هاشم بیک زاده برای تقابل با آرژانتین برای کی روش دشوار خواهد شد. به نظر می رسد انتخاب میکل صرفا به سبب شهرت او صورت گرفته است. او شناخته شده ترین بازیکن این مسابقه کم اتفاق بود. 

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-17 04:44:55
نظر دهید

۲ نظر
hamed sadeghi
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۲۷
بعد آقای مجید جلای هم میگه آندو و خسرو حیدری...آندو رو قبول دارم ولی خسرو چیکار کرد...فقط میدویید مثل هادی نوروزی زمانی که پرسپولیس بود....فقط میدوید...خدای پولادی مثل دیوار بود
حامد
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۵۸
مهرداد عالی بود و واقعا از درایت های خود کیروش بود.کارشناسای داخلی که انتقاد میکردن از بردن پولادی و نبردن یه سری بازیکنای دیگه الان کجان؟کسایی که میگفتن کیروش کاری برای تیم ملی نکرده الان کجان؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر