فهرست

جامانده از نمایش ایران/ یک تکه استخوان، لای شیرینی!

آی اسپورت- تلخ، آن حرکت های تئاتری خسرو حیدری بود وقت تعویض. این که خودت را به نشنیدن صدای سوت بزنی و ادای ابراهیم تهامی ملبورن را در بیاوری که مگر چند ثانیه بیشتر به صفر-صفر نزدیک شویم. به این که احمدی گزارشگر صدایش را حماسی کند تا مگرحماسه ای ساخته شود. از چه؟ از صفر. بله؛ ما تازه به صفر رسیده ایم. از کجا؟ از زیر صفر. از ناامیدی های همه ی این ماه ها. از قعر.

شاید باید به خودمان برگردیم. به ماه های پیش. به همه آن انرژی های منفی که سر این بچه ها آوار کردیم تا امشب بعد از سوت پایان تازه بفهمند و بفهمیم که چقدر می شد این نیجریه را برد. به قدری خودمان را دست کم گرفتیم که لذت، مبادایی شد در برهوت باور. این که باور نکردیم و یادمان ندادند که از کم هم می شود لذت برد. ایمان به کم، انگار احتیاج به پیامبری داشت با معجزه تفکر. کارلوس کیروش.

شیرین اما امید؛ این که هنوز هست...

عیسی عظیمی

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-17 05:08:18
نظر دهید

۲ نظر
Heyran
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۳۷
Like isa
مهدی
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۱۵
نوشته بیشتر ادبی بود تا ورزشی. ایشون بهتره تئاتر بنویسه تا راجع به ورزش. در ضمن این سایتتون برای ثبت کامنت وب‌سایت می‌خواد! انگار با یه وبلاگ طرفیم تا یه سایت. در ضمن این آقای راهبر برا اینکه دبیر تحریریه وبسایت گل٬ یک سایت کپی کار بوده فکر کرده ادیسون شده؟ یکم نوشابه کمتر برا خودش باز کنه. هیچی بهتر از تواضع نیس.
مرسی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر