فهرست
آپشن‌های قرارداد جدید برانکو؛ مالی و تضمینی
آپشن‌های قرارداد جدید برانکو؛ مالی و تضمینی

آپشن‌های قرارداد جدید برانکو؛ مالی و تضمینی

آی اسپورت – سرمربی پرسپولیس برای دو فصل دیگر، قراردادش را با باشگاه پرسپولیس به امضا رساند. برانکو ایوانکوویچ همچنان سرمربی این تیم باقی می‌ماند اما نکات زیادی در قرارداد او وجود دارد که کمتر به آن اشاره شده است. یکی از مسائلی که این روزها بیشتر در شایعات مطرح می‌شود و کسی درستی یا نادرستی آن را تائید نمی‌کند، افزایش ۱۰۰ هزار دلاری (چیزی حدود ۴۰۰ میلیون تومانی) رقم این قرارداد برای برانکو است. گویا آپشن‌های مختلفی در قرارداد برانکو دیده می‌شود که جدید است.

از جمله اینکه بابت هر پیروزی در دربی ۳۰ هزار دلار بگیرد و بابت قهرمانی ۷۰ هزار دلار. قهرمانی در جام حذفی سال‌های آینده نیز برایش ۷۰ هزار دلار در پی دارد که ۵۰ هزار دلار بابت قهرمانی و ۲۰ هزار دلار بابت سهمیه آسیایی است. اگر قهرمان لیگ نشود اما سهمیه بگیرد، ۳۵ هزار دلار به جیب می‌زند.

شنیدیم یکی دیگر از آپشن‌های عجیب در قرارداد برانکو، تضمین برای افزایش امکانات و راضی کردن بازیکنان کنونی تیم برای ماندن در باشگاه است. در پایان این فصل قرارداد ۸ بازیکن پرسپولیس به پایان می‌رسد و این در حالی است که باشگاه از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده و نمی‌تواند بازیکن بگیرد. برانکو از باشگاه تضمین گرفته که در این شرایط، کسی از پرسپولیس نرود.

 

خبر ورزشی

۹۳ ۳  
آی اسپورت
2018-01-14 12:00:00
نظر دهید

۳ نظر
___
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۱۶
اول میگه شایعاتی مطرح شده که کسی درستی یا نادرستی اونو تایید نمیکنه بعد خودش شایعه رو پخش میکنه!!!!!
آرش
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۲۳
وااااااااااااااااااااای وزیر پرسپولیسی چرا آپشن عجیب گذاشته تو قرارداد برانکو؟ فصل قبلم آپشنای سهل الوصول قهرمانی و آقای گلی داشتن، میخان پرسپولیس رو قهرمان کنن، استقلال مظلومه، گریه کنید مسلمونان گریه کنید ثوابه شب دربی که موقع جوابه یا روز قهرمانی پرسپولیس که حساب کتابه ثواب این گریه بی حسابه
حمید
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۵۸
بابا بی خیال. گریه استقلالی آبه!!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر