فهرست
فابرگاس: بارسا تلاش کرد جلوی انتقال من را بگیرد
فابرگاس: بارسا تلاش کرد جلوی انتقال من را بگیرد

فابرگاس: بارسا تلاش کرد جلوی انتقال من را بگیرد

آی اسپورت - فابرگاس در جدید ترین اظهار نظر خود مدعی شده که بارتومئو رییس باشگاه بارسلونا تمام تلاش خود را برای جلوگیری از انتقال او به چلسی انجام داده است.

پیش از این گفته می شد بارسلونا کاملا تمایل به انجام این انتقال داشته اما صحبت های اخیر قابرگاس نشان می دهد که آن ها چندان نیز مایل به فروش او نبوده اند.

فابرگاس در گفت و گو با Cadena Cope تاکید کرد: \" از باشگاه خواستم تا راهی برای جدا شدن من پیدا کند. بارتومئو تمام تلاش خود را انجام داد که این اتفاق رخ ندهد اما من تصمیم خود را گرفته بودم.

من با بارتومئو و زوبی زاتا صحبت کردم و به صراحت به آن ها گفتم که خواهان ترک باشگاه هستم. من برای دلیل خاصی باشگاه را ترک نکردم، تنها به خاطر اشتباهات خودم بود که این تصمیم را گرفتم.\"

فابرگاس همچنین پیرامون حضور خود در چلسی نیز صحبت کرده است: \" اگر احساس می کردم که ممکن است در لندن خوشحال نباشم هیچ گاه چنین تصمیمی را نمی گرفتم. هیچ شکی ندارم که در چلسی خوشحال خواهم بود.\" 

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-17 12:28:56
نظر دهید
۲ نظر
خراب مورینیو
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۴۰
هر چند با ورودت به بارسا .... مهر نابودی خودت رو زدی ..... مثل خیلیا ... از زلاتان و داورید ویا تا ..... خیلی های دیگه .... ولی خوشحال شدم که جلوی نصف ضرر رو گرفتی و ... مثل تعداد انگشت شمار بازیکنان باشعور ... قصد و فرصت انتقام از کاتال های بازیکن سوز رو داری .... خوش اومدی سسک ... هر چند بعد از یک اشتباه بزرگ !!!!!!!
-
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۶
خراب خفه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر