فهرست
هر دروازه بان یک بازی: رحمان مقابل ارژانتین و دنیل جلوی بوسنی
هر دروازه بان یک بازی: رحمان مقابل ارژانتین و دنیل جلوی بوسنی

هر دروازه بان یک بازی: رحمان مقابل ارژانتین و دنیل جلوی بوسنی

آی اسپورت – این یک حس است و نه چیز دیگر.فعلا نه خبری شده و نه کسی حرفی زده که بشود درباره ترکیب بازی بعد حدس و گمانه زنی کرد.از برزیل و راهروهای هتل تیم ملی هم خبری نرسیده اما می شود حدس زد کی روش برای بازی بعدی و ترکیب اصلی تغییراتی مد نظر خواهد داشت.
بازی دادن به علیرضا حقیقی مقابل نیجریه و در اولین بازی از جام جهانی حداقل تا یک هفته قبل از بازی شبیه یک شوخی بود و همه از این می گفتند که انتخاب نهایی کی روش از بین رحمان و دنیل کدام یکی است اما در نهایت مرد پرتغالی شماره 12 تیم را برای بازی اول انتخاب کرد و سورپرایزی که قول داد بود را درون دروازه تیم خودی نشان مان داد.
با این حال یک حس عجیب می گوید او با در نظر گرفتن اینکه احتمال صعود زیاد نیست و اختلاف سه دروازه بانش ناچیز است قصد دارد در هر بازی از یکی از دروازه بان هایش استفاده کند که البته تصمیمی عجیب به نظر می رسد چرا که برخی کارشناسان معتقدند استفاده چرخشی از دروازه بان ها در یک لیگ طولانی مرسوم است نه یک تورنمنت مهم مثل جام جهانی.
با این حال همان حس غریب می گوید احتمالا کی روش در بازی با آرژانتین به رحمان احمدی شماره یک تیم ملی بازی خواهد داد و در مصاف با بوسنی دنیل داوری را به میدان می فرستد.حالا اگر این اتفاق هم نیفتاد به حس ما لعنت نفرستید که این فقط یک احساس فوتبالی بود نه گمانه زنی های بعد از یکسری حرف و حدیث.

  ۱۱  
آی اسپورت
2014-06-17 13:36:00
نظر دهید

۱۱ نظر
-
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۳۴
manam hamin heso daram albate ba tavajo be khososiate baziye time harif va darvaze banamon kamelan kare dorostiye
رضا
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۳۵
فکر کنم درصد چنین اتفاقی حدود 0 باشه چون کیروش یه مربی در حد کلاس جهانی که به کمتر از صعود هم قانع نمیشه ...
sina
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۷
حست اشتباه میگه
-
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۴
این فرضیه شما اشتباه است چون همه می دانیم در میان سه دروازه بان تیم حقیقی از همه ضعیف تر بود و اگر قرار بر چرخشی بودن باشد کیروش برای بازی اول بهترین دروازه بانش را می گذاشت چون نتیجه بازی مهمتر از همه بازی های دیگر بود. به همین دلیل وقتی حقیقی برای بازی اول انتخاب شده یعنی حتما در بازی های بعدی هم درون دروازه است. مگر اینکه .....
ضمنا به نظر من انتخاب حقیقی به عنوان دروازه بان یک کچ سلیقگی محض بود در این بازی خوشبختانه دروازه ایران چندان تهدید نشد ولی اگر در بازی های دیگر دروازه ایران تهدید شود که احتمال آن بسیار زیاد است حقیقی عیار واقعی خودش که کمتر از متوسط است را نشان می دهد در همین بازی هم علیرغم تهدید نشدن در همان چند مورد نصف و نیمه با تردید و ترس و ضعف در برابر توپ ها واکنش نشان داد
-
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۵
خندیدیم:))
-
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۵
خندیدیم:))
-
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۵
خندیدیم:))
آرمین
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۷
یعنی هرکی هر خزعبلی به ذهنش می رسه باید اجازه انتشار بگیره توی سایت شما؟ بابا خیلی چرت بود این حستون برادر!
رامین
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۲۹
نه جانم. مگه خاله بازیه؟ فرق کیروش با مربیای وطنی پرهیز از لوس بازیای اینچنینیه. محاله همچین کاری کنه
Perspolis
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۱
خیلی حس مزخرفی داری؟ کدوم ادم عاقلی بعد از به نتیجه خوب دروازه بانشو عوض میکنه؟
تیم ملی
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۶
ایشالا هرکی‌ واسه روز خوبش باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر