فهرست
به به  آقا مهرداد/  تیم ملی به پولادی شام می‌دهد
به به آقا مهرداد/ تیم ملی به پولادی شام می‌دهد

به به آقا مهرداد/ تیم ملی به پولادی شام می‌دهد

آی اسپورت – حتی قبل از  آن دو تا توپی که با سر از جلوی دروازه بیرون کشید و  باعث شد حقیقی او را در آغوش بکشد بهترین بازیکن تیم ملی یا به عبارتی  بهترین چهره میدان بود.مهرداد پولادی که در تمام یک سال گذشته  تنهایی تمرین کرد تا به جام جهانی برسد در کوریتیبا نمایشی فوق العاده داشت و شبی خاطره انگیز برای فوتبالدوستان ایرانی ساخت تا ثابت کند کی روش بیخودی یک سال پای او ننشست.
مهرداد پولادی که در همان 10 دقیقه اول با یک تکل تمیز توپ را  از زیر پای مهاجم نیجریه زد  در دفاع فوق العاده بود .درست مثل همیشه اما انگار چیزی در او تازه آزاد شده بود.یک نیروی بالقوه که روی توان بدنی او تاثیر گذاشته و تبدیلش کرده بود به یک  ستاره در دفاع که شانه به شانه غول های نیجریه ای  زد و در تنه به تنه ها کم نیاورد و آمنیکه  تنومند را نقش بر زمین کرد.
پولادی در حمله و در نیمه دوم هم فوق العاده بود و اگر اشکان دژاگه قدر آن سانتر زیبا و پاس دیدنی اش را  می دانست  حالا پولادی بالاتر از جان اوبی میکل  ستاره میدان لقب می گرفت و جایزه ویژه ستاره میدان نصیب او می شد.
مهرداد پولادی قبل از بازی در صفحه اجتماعی خود نوشته بود اگر یک امتیاز گرفتیم  به همه شام می دهم و حالا باید سر قولش بماند  به وعده اش عمل کند  اما  انگار تمام بازیکنان تیم ملی به خاطر نمایش ویژه و درخشان این بازیکن  در مصاف با نیجریه  به او شام بدهند و هدیه ای ویژه برایش تهیه کنند.
همچنین می توان روی این مساله هم  مانور کرد که بعد از این نمایش فوق العاده  بعید است نوبت به هاشم بیک زاده برسد و پولادی میخش را آنقدر محکم کوبیده که در مصاف با دی ماریا  هم می توان به او امیدوار بود.

  ۵  
آی اسپورت
2014-06-17 13:33:53
نظر دهید

۵ نظر
ارمناک پورمرادی
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۵
پولادی فوق ستاره بود تو میدان عالی کار کرد
ahmad alamdari
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۰
من نمیدونم بیگ زتده واسه چی تیم ملی دعوت میشه؟....دم اقا مهرداد با تعصب گرممممممممممممم...
یه دونه
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۸
سلام و درود و خسته نباشید خودما از ته ته قلبم به مهرداد عزیز میگم و از خدا جون میخوام که انشالله هر چی سلامتی و آرزوی خوبه خدا براش مقدر کنه انشالله.
اگه تونستید از طرف من و یه محیط خوابگاهی با چندین هزار دانشجو بگید مهراد بزرگوار درود بر تو و غیرت ایرانیت.
خدانگهدار شما و ایمان و غیرتتتون
mr.masoud
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۱
منتظری هم عالی بود
mojjjtaba
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۰
واقعا باید به کیروش ایمان بیارید...وقتی یه سال پای یه بازیکن مصدوم ایستاد بازیکنی ک تا همین چندتا بازی آخر پرسپولیسم معمولی بود
تو مو بینی و کارلوس پیچش مو!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر