فهرست
سئوال روز: چرا دژاگه از تعویضش ناراحت شد؟
سئوال روز: چرا دژاگه از تعویضش ناراحت شد؟

سئوال روز: چرا دژاگه از تعویضش ناراحت شد؟


آی اسپورت - دقیقه 78 و در حالی که استفان کشی هر سه تعویضش را انجام داده بود اولین تعویضش را انجام داد .تابلوی ساعتی شکل داور چهارم بالا رفت و شماره 21 باید جای خود را به شماره 9 می داد.اشکان دژاگه که همراه با گوچی بیشتر از بقیه بازیکنان مورد توجه دوربین های تلویزیونی قرار گرفته بود باید از زمین بیرون می رفت اما انگار تعویض در ربع پایانی مسابقه بدجوری حال اشکان را گرفت.
دژاگه وقتی روی نیمکت نشست آنقدر ناراحت بود که حتی نوشیدنی که به او داده شد را هم تحویل نگرفت و از حالت چهره و چشمانش مشخص بود که چقدر ناراحت است.
اتفاقا در برنامه 2014 این مساله از سوی عادل فردوسی پور مطرح شد و مهدی مهدوی کیا به این نکته اشاره داشت که دژاگه از بازی نه چندان خوب خودش و موقعیتی که روی سانتر عالی پولادی از دست داد ناراحت بوده نه از تعویضش اما به نظر نمی رسد فقط همین ماساله باعث ناراحتی اش باشد.
در تصاویر کارشناسی و لحظات منتخبی که فیفا برای تلویزیون های کشورهای خریدار بازی ها می فرستد مشخص شد اشکان دژاگه دو سه بار با قدرت و سرعت حئداکثری اش از نیمه خودی استارت های انفجاری زده تا در ضد حمله های نیمه دوم به سمت دروازه نیجریه یورش ببرد و موقعیت بسازد اما هافبک های تیم ملی اصلا او را ندیده اند و استارت های اشکان بی ثمر بوده است.
با این وجود نمایش دژاگه به عنوان گرانقیمت ترین بازیکن تیم ملی ایران در جام جهانی چیزی نبود که انتظارش را داشتیم.متاسفانه بازیکن مقابل او در تیم ملی نیجریه به محض اینکه اشکان صاحب توپ می شد توپش را می زد و با پرس شدید اجازه حرکت به ستاره ایرانی را نمی داد تا مشخص شود کشی هم نسبت به ستاره های ایرانی آنالیز درستی داشته است.
به هر حال باید دید دلیل اصلی دژاگه بعد از تعویض در دقیقه 78 چه بوده؟ آیا او فکر می کرده در ربع پایانی زمان مسابقه می تواند کار تمامش را تمام کند به همین خاطر از کی روش ناراحت بوده یا مساله دیگری در میان است؟

     
آی اسپورت
2014-06-17 13:42:20
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر