فهرست
روز پررفت و آمد پرسپولیس: طلبکارها  صف کشیده‌اند
روز پررفت و آمد پرسپولیس: طلبکارها صف کشیده‌اند

روز پررفت و آمد پرسپولیس: طلبکارها صف کشیده‌اند

آی اسپورت – امروز ساختمان باشگاه پرسولیس  پررفت و آمد بود  و مطابق معمول یک ماه اخیر بازیکنان و طلبکاران زیادی در ساختمان باشگاه رفت و آد داشتند.
امروز علیرضا رحیمی مدیرعال باشگاه پرسپولیس ساعت 10 صبح در محل کارش حضر شد. رحیمی که روز گذشته را کلا در اداره مالیات گذراند و دنبال حل مشکل  مالیات باشگاه بود امروز صبح هم قبل از حضور در باشگاه در این اداره حاضر شد.
امروز جواد کاظمیان بازیکن فصل گذشته تراکتورسازی  بابت مطالبات سه فصل قبلش از پرسپولیس به باشگاه مراجعه کرد اما دست خالی برگشت. کاظمیان که می گفت حدود 200میلیون تومان از پرسپولیس طلب دارد نامه ای به مسوولان باشگاه داد اما به او گفته شد پرداخت مطالبات بازیکنان فعلی در اولویت است و مطالبات او هم بررسی خواهد شد.
جلال اکبری دیگر بازیکن سابق پرسپولیس هم  به این باشگاه مراجعه کرد و با رحیمی حرف زد. اکبری که ظاهرا حدود 100 میلیون تومان از پرسپولیس  طلبکار است از همشهری خودش قول گرفت به زودی به پولش برسد.
سیدمهدی سیدصالحی هم بار دیگر امروز برای دریافت مطالباتش به باشگاه مراجعه کرد و گفت قرار شده هفته آینده باقیمانده مطالباتش را دریافت کند. گفته می شود سیدصالحی چیزی حدود 300 میلیون تومان از پرسپولیس طلبکار است.
امروز حسین عبدی عضو کمیته فنی و مسوول آکادمی هم به باشگاه مراجعه کرد و با مسوولان باشگاه جلسه داشت.
از باشگاه پرسپولیس خبر رسیده حسین ماهینی در بازگشت از برزیل قصد دارد  خودش به باشگاه مراجعه کرده و درباره رقم سال دوم قراردادش صحبت کند.
از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد در صورت رفتن سیدجلال حسینی از پرسپولیس اولویت این باشگاه برای فصل آینده احمد آل نعمه مدافع ملی پوش نفت خواهد بود و بعد از او محمد نصرتی و فرشید طالبی در اولویت جذب قرار خواهند گرفت.
فریدون معینی امروز در باشگاه پرسپولیس حاضر شد و حکمش را گرفت. قرار است معینی به عنوان مدیر آکادمی در کنار حسین عبدی فعالیت کند. همچنین شنیده می شود معینی  به عنوان عضو جدید کمیته فنی هم در جلسات این  کمیته شرکت خواهد کرد.

     
آی اسپورت
2014-06-17 14:11:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر