فهرست
ماتا : مهم نیست فیکس بازی کنم / اسپانیا خودش را بالا می کشد
ماتا : مهم نیست فیکس بازی کنم / اسپانیا خودش را بالا می کشد

ماتا : مهم نیست فیکس بازی کنم / اسپانیا خودش را بالا می کشد

آی اسپورت - خوان ماتا ستاره تیم ملی اسپانیا همچنان به تیم کشورش خوشبین است و اعتقاد دارد که این تیم می تواند بار دیگر خودش را بالا بکشد با وجود اینکه لحظات دشواری را می گذرانند. وی در نشست خبری اخر خود چنین گفت :

ماراکانا 

مارکانا برای هر فوتبالیستی یک ورزشگاه ویژه و افسانه ای است.امیدوارم در آنجا و در بازی با شیلی نتیجه ای متفاوت از بازی فینال جام کنفدراسیون های سال قبل رقم بخورد


تفاوت آب و هوا بین محل تمرینات و محل انجام مسابقات

فکر نمی کنم تفاوت دما بین کوریتیبا (محل تمرینات اسپانیا) و ریو ؛ تاثیری روی عملکرد ما بگذارد . از نحوه آماده سازی و نیز امکانات کمپ کوریتیبا راضی هستیم. مقطع دشواری را می گذرانیم با این وجود در آرامش هستیم و روی بازی با شیلی متمرکز شده ایم


تکنولوژی دوربین روی خط

موافق این مساله هستم چرا که گاهی اوقات با یک گل سرنوشت یک تیم عوض می شود.هم در سرنوشت قهرمانی ؛ هم در سرنوشت سقوط تیم ها تاثیر گذار است. از اینکه در این مسابقات از این تکنولوژی استفاده می شود خوشحالم.


فیکس شدن در تیم ملی

در سال گذشته و در فینال جام کنفدراسیون ها این شانس را داشتم تا در ترکیب ثابت قرار بگیرم.از لحاظ شخصی هر بازیکنی دوست دارد که فیکس بازی کند.اما مهم تر از انگیزه های شخصی ؛ منفعت تیم است. اینکه تیم برنده شود و سه امتیاز را کسب کند از اینکه من در ترکیب ثابت قرار داشته باشم حیاتی تر است.

     
آی اسپورت
2014-06-17 14:54:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر