فهرست
ویدال : اسپانیا هنوز بهترین تیم جهان است / مصدومیتم برطرف شده است
ویدال : اسپانیا هنوز بهترین تیم جهان است / مصدومیتم برطرف شده است

ویدال : اسپانیا هنوز بهترین تیم جهان است / مصدومیتم برطرف شده است

آی اسپورت - هافبک تیم فوتبال یوونتوس آرتورو ویدال امروز در یک نشست خبری در مورد بازی حساس تیم شیلی در مقابل اسپانیا صحبت کرد. دیداری که در ورزشگاه تاریخی مارکانا برگزار خواهد شد.

وی گفت : \" خیلی خیلی خوشحالم چرا که پس از مدتها توانستم  فوتبال بازی کنم. بیشتر از 45 دقیقه بازی کردم و این به من کمک می کند تا به فرم خوبم نزدیکتر شوم.دو بازی بسیار حساس مقابل اسپانیا و هلند داریم. بازی مقابل اسپانیایی ها بسیار دشوار است . آنها با وجود شکست مقابل هلند هنوز هم بهترین تیم جهان هستند.\"

وی ادامه داد : \" اسپانیا را به خوبی می شناسیم . چندی پیش با آنها روبرو شدیم. می دانیم که فشار زیادی روی آنهاست و این بازی برایشان حکم مرگ و زندگی را دارد. ما هم انگیزه های خود را داریم ؛ همه می گویند که ما تیم یکپارچه ای هستیم. من هم با این مساله موافقم. اتحاد تیمی ما فوق العاده است. \"

ستاره یووه در مورد مصدومیت خود گفت : \" همینکه پس از آن مصدومیت و عمل جراحی توانستم دقایقی مقابل استرالیا بازی کنم خودش غنمیتی است.هنوز 100 درصد آماده نیستم اما احساس خوبی دارم . زانوی من بهبود پیدا کرده و در تمرینات این مساله را به خوبی حس کرده ام \"

وی در پایان افزود : \" خیلی ها به شکست روز اول اسپانیا نگاه می کنند اما من همچنان معتقدم که آنها بهترین هستند و حتی از جام جهانی قبل نیز وضعیت مناسب تری دارند. بازی در جام جهانی متفاوت از سایر بازی هاست . درست است که با آنها بارها روبرو شده ایم اما فردا مسابقه متفاوتی راشاهد خواهیم بود \"

     
آی اسپورت
2014-06-17 15:26:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر