فهرست
پرسپولیس-تراکتور؛ بازگشت آقا جواد
پرسپولیس-تراکتور؛ بازگشت آقا جواد

پرسپولیس-تراکتور؛ بازگشت آقا جواد

آی اسپورت -  بازی امروز تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی از هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت 14:30 در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود. این بازی از طریق برنامه فوتبال برتر و از شبکه 3 سیما پخش خواهد شد. گزارش این بازی بر عهده جواد خیابانی است. گزارشگری که بعد از زلزله سرپل ذهاب فعالیت‌های زیادی برای کمک به زلزله زده‌ها انجام داد و مورد تشویق و تحسین مردم قرار گرفت. صحبت‌های او در فضای مجازی و یک برنامه تلویزیونی هم باعث پخش شایعه ممنوع‌الکاری‌اش شده بود. اما او یکی دو روز پیش این شایعه را تکذیب کرد و مژده داد که بازی پرسپولیس و تراکتورسازی را گزارش خواهد کرد. برنامه فوتبال برتر از ساعت 14 امروز با اجرای پیمان یوسفی و کارشناسی سید مهدی سید صالحی روی آنتن خواهد رفت.

۴ ۳  
آی اسپورت
2017-12-29 13:16:00
نظر دهید

۳ نظر
امید از تفت
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۳۷
کسی که کارت رسمی هواداری تراکتور را داره، برای چی گزارشگر بازی پرسپولیس شده!!؟ هر سال همین مردک روانی گزارشگر پرسپولیس تراکتوره و اراجیف میگه. این مردک اینقدر جوگیره که ناراحتی خودش از موفقیت پرسپولیس را نمیتونه پنهان کنه. انگار این موضوع داره اپیدمی میشه که بازی رفت و برگشت پرسپولیس را باید هواداران تراکتور گزارش کنند. لعنت بر کسایی که روی اعصاب مردم هستند.
۵ ۱
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۵۹
واقعاً جواد خیابانی و این بازی ک مثلاً پرسپولیس میزبانه عملاً طرفداری تراختور میکنه هر چند برا پرسپولیس فرق نمیکنه
۳
حسن
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۵۶
نترسید نترسید ما همه باهم هستیم. نردبان این جهان ما و منیست-عاقبت زین نردبان افتادنیست-هر که بالاتر رود ابله‌ترست-که استخوان او بتر خواهد شکست- درود بر مرم قهرمان مشهد و کرمانشاه. انشاالله بعد از بازی تهران و تبریز هم ....
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر