فهرست
اعتراف یک پرسپولیسی؛ قبلا استقلالی بودم
اعتراف یک پرسپولیسی؛ قبلا استقلالی بودم

اعتراف یک پرسپولیسی؛ قبلا استقلالی بودم

آی اسپورت – در آستانه دیدار روز پنجشنبه استقلال و پرسپولیس، شایان مصلح مدافع چپ سرخ پوشان در تمرین روز گذشته این تیم صحبت های جالبی را مطرح کرده است. مصلح در مورد اینکه زمانی در تیم پایه استقلال بازی می کرده و حالا به تیم پرسپولیس پیوسته گفت: «چند سال در تیم‌های پایه استقلال بازی کردم؛ محمد انصاری و خیلی از بچه‌های دیگر هم در تیم‌های پایه خیلی از باشگاه‌ها بوده‌اند ولی الان در پرسپولیس هستیم؛ در این مسابقه نیز ابتدا موفقیت تیممان را می‌خواهیم و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا پرسپولیس برنده این دیدار شود.»

مصلح ادامه داد: «هیچ‌وقت اهل کُری خواندن نیستم و بخاطر اینکه چهار سال در استقلال بودم، همیشه احترام‌ها را حفظ کردم و به نظرم این احترام نیز باید متقابل باشد؛ البته هواداران استقلال نیز همیشه لطف داشتند و بی‌حرمتی نکردند؛ برای آنها ارزوی موفقیت دارم ولی در این مسابقه امیدوارم پرسپولیس برنده شود.»

 

خبر آنلاین

۷ ۵  
آی اسپورت
2018-09-25 11:13:00
نظر دهید

۵ نظر
قرمز
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۳
همچين "اعتراف" بزرگى هم نيست! همه از تاريخچه بازيكنان خبر دارند كه قبلا كجا بازى مى كردن. آى اسپورت هم فقط دوست داره تيترهاى زرد بزنه :)
حسین آبی
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۸
برای ما عادیه عزیزم
از فتح ابادی عابدزاده کلهرو.... گرفته تا تو انصاری و علیپور و...
حسن
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۱
خسرو حیدری، مجید حسینی و روزبه چشمی از باززکنهای همین سالهای استقلال هم سابقه پرسمولیسی دارن. از این اسمها فراوانه
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۳
الان این کجا اومده بگه قبلا استقلالی بودم؟!؟! میگه پایه های کیسه بوده قبلا. خیلی فرقه بین این ۲تا جمله . البته اگرم بوده باشه مشکلی نیست ولی اینکه حرفو وارونه کنید تحویل مخاطب کم عقلی مثل این کیسه کشه به اسم حسین بدید که بنده خدا رو جو بگیره چرت و پرت بگه کار جالبی نیست!
محمدرضا
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۳
در فوتبال حرفه-ای این حرفها مطرح نیست !!
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر