فهرست
عملکرد ضعیف ماریو بودیمیر؛ مشکل کجاست؟
عملکرد ضعیف ماریو بودیمیر؛ مشکل کجاست؟

عملکرد ضعیف ماریو بودیمیر؛ مشکل کجاست؟

آی اسپورت - ماریو بودیمیر، مهاجم 33 ساله‌ی کروات که در نیم فصل به پرسپولیس پیوست، تاکنون نتوانسته انتظارات برآورده کند و عملکردی نسبتا ضعیف از خود نشان داده است. بودیمیر که برای تقویت پرسپولیس در خط هجومی به این تیم پیوست و انتظارات زیادی در بدو ورودش به پرسپولیس از وی می رفت، در حالی که در اکثر بازی های نیم فصل دوم به میدان رفته، تنها موفق به ارسال دو پاس گل در لیگ برتر و به ثمر رساندن یک گل برابر پاختاکور در لیگ قهرمانان شده و عملکردی بسیار ضعیف در امر گلزنی تا بدین جا داشته است.

بودیمیر در چند بازی گذشته، بیشتر روی گلزنی سایر بازیکنان موثر بوده و گرچه سطح فنی و نیز تاثیرگذاری نسبتا مناسبی از خود نشان داده، اما نتوانسته در انجام وظیفه‌ی اصلی خود؛ گلزنی، موفق عمل کند. اینک پرسپولیس حداقل ده بازی دیگر مجموعا در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان پیش رو دارد و باید دید ماریوی 33 ساله می تواند عملکرد خود در امر گلزنی را بهبود بخشد یا او نیز به سرنوشت پریمیوف و پل یانسکی دچار خواهد شد.

۶ ۱۰  
آی اسپورت
2019-04-11 16:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
هوادار
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۵۸
مشخصه چقد با دقت خاصی رو متن کار کردید ک قشنگ برا این بنده خدا حاشیه درست کنید ✋
هوادار
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۵۸
مشخصه چقد با دقت خاصی رو متن کار کردید ک قشنگ برا این بنده خدا حاشیه درست کنید ✋
.
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۳۹
.
میم
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۵۷
هم میشه به مطلب تون به عنوان حاشیه نگاه کرد هم میشه به عنوان یه نقد منصفانه.
از دیدگاه نقد بررسی کنیم این مشکل پیداست که شیوه ی بازی پرسپولیس با سبک این مهاجم متفاوته. متاسفانه این بازیکن به خوبی تغذیه نمیشه. به ندرت بازی رو به یاد می آوریم که سانتر با هدف این بازیکن ارسال شده باشه. تعداد موقعیت هایی هم هست که بازیکنان ترجیح داده اند که پاس رو به علیپور بده اند نه اینکه تعمدی باشه اما متاسفانه بیشتر پاس ها حتی در موقعیت ضعیف تر هم به علیپور می رسه.
بودیمیر نشون داده که برخلاف بازیکنان ایرانی کمتر با توپ لاس میزنه و از حرکت های اضافی پرهیز میکنه. دقت پاس خوبی داره و به درستی و دقیق بازیکنان کناری رو می بینه. شاید لازم باشه که برانکو نکاتی رو درباره ی بودیمر و بقیه بازیکنان بگه اما فشار رسانه ها و جدایی منشا، متاسفانه باعث میشه که هر توصیه برانکو ، بودیمیر رو عزیزکرده جلوه بده و تنها تر کنه.
بودیمیر نیاز داره که دو بازی پشت سر هم گل بزنه تا اعتماد به نفس بهتر پیدا کنه و بازیکنان پرسپولیس به چشم بهتر بهش نگاه و توجه کنند
۲
امید از تفت
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۰۹
بودیمیر انتظارات را برآورده نکرده ولی جوری که شما وانمود میکنی فاجعه بوده هم نبوده.
۱
مدرسان پژوهش
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۵۷
بودیمیر رو با اوکراینی ها مقایسه میکنید؟ کلی موقعیت گل ایجاد کرده پاس گل داده پنالتی گرفته و این یعنی حداقل عملکرد متوسط نه ضعیف!!!
۲
HHEE
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۵۹
بازی با الاهلی که اومد مشخص بود بهش پاس نمیدن بازیکنا. اینکه از قصد بود یا نه رو نمیشد فهمید ولی 70-30 از قصد بهش پاس نمیدادن.
فرهاد
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۱۳
همان روزی که امد شرط بستم نهایت 3 تا گل تا اخر فصل بزنه من بازیهاش را در تی رودش دیده بودم از این نوع بازیکن در ایران مثل ریگ فراوان است فقط برای دلالی برانکو به ایران امد
۱ ۱
فرهاد شله زرد
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۱۳:۴۰
سقوط نکنین چهارپایان:)))
۱
شاهین
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۱۸
بودیمیر در بهترین فرم خودش بهتر از منشا و گون کالوس و پاچوسی و بی جهت دنبال مسائل حاشیه ای نباشین خبردلاران
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر