فهرست
اشتباه در ثبت رکورد شکست‌ناپذیری لیگ برتر
اشتباه در ثبت رکورد شکست‌ناپذیری لیگ برتر

اشتباه در ثبت رکورد شکست‌ناپذیری لیگ برتر

آی اسپورت - سپاهان روز گذشته مقابل سپیدرود در شرایطی به برتری دست یافت که در اهواز پرسپولیس مقابل فولادخوزستان شکست خورد. این نتایج بدین معنی بود که پرسپولیس رکورد شکست ناپذیری اش مانند لیگ هفتم که قطبی سرمربی سرخپوشان بود، از 16 هفته تجاوز نکرد ولی سپاهان توانست رکوردش در لیگ هجدهم را به 17 بازی شکست ناپذیری برساند و امیدوار به بهبود این آمار در بازی های بعدی  است. نکته جالب توجه این بود که روز گذشته در رسانه های مختلف و از جمله برنامه فوتبال برتر اعلام شد که سپاهان با پیروزی برابر سپیدرود با ثبت 17 مسابقه شکست ناپذیری بهترین آمار را از این حیث در تاریخ 18 ساله لیگ برتر در اختیار دارد؛ این در حالی است که  رکورد بیشترین شکست ناپذیری با 21 بازی متعلق به امیر قلعه نویی است که با سپاهان موفق به ثبت آن شده است.

1
1

نگاهی به ادوار گذشته نشان می‌دهد، رکورد شکست‌ناپذیری در لیگ برتر با 21 بازی در اختیار سپاهان است و این آمار به فصل دهم اختصاص دارد که قلعه‌نویی پرافتخارترین مربی لیگ برتر با 5 عنوان قهرمانی لیگ همراه با آبی پوشان (3بار) و طلایی پوشان (2بار)، موفق به ثبت این رکورد بسیار خوب شده است. سپاهان در لیگ دهم با هدایت قلعه‌نویی در هفته هفتم 3-4 به استقلال باخت و دیگر تا شکست 3-2 مقابل مس کرمان در هفته بیست و نهم هیچ شکستی را تجربه نکرد تا 21 بازی بدون شکست برای این تیم ثبت شود و حالا امیرقلعه نویی 8 سال بعد امیدوار است با ادامه روند خوبش این رکورد بار دیگر توسط خودش و باز هم تیم سپاهان شکسته شود. طلایی پوشان برای تکرار دوباره رکوردشان البته کار بسیار سختی دارند و باید در 3 دیدار خارج از خانه مقابل پیکان، تراکتورسازی و فولادخوزستان حداقل شکست نخورند و در خانه هم با پارس جنوبی جم بازی کنند.

۱۲۱ ۱  
آی اسپورت
2019-02-11 21:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
دکتر روانشناس هستم
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۲۱:۵۶
یک بار دیگه عز این اشتباهات رکوردی انجام بدید، گروهبان قندلی یا سمته می کنه یا خودش رو می کشه و تو دفتر مجله عملیات انتحاری انجام می دهد گفته باشم نگفتید هشدار نداده ام.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر