فهرست
طغیان کمالوند پس از فتح بزرگ؛ فردا فسخ می‌کنم
طغیان کمالوند پس از فتح بزرگ؛ فردا فسخ می‌کنم

طغیان کمالوند پس از فتح بزرگ؛ فردا فسخ می‌کنم

آی اسپورت – به نظر می‌رسید پیروزی بر پرسپولیس و رسیدن به نیمه نهایی جام حذفی حال فراز کمالوند مربی صنعت نفت را خوب کرده باشد. اما او بعد از بازی تصور همه را به هم ریخت. او در مصاحبه تلویزیونی بعد از بازی چنان گرد و خاکی به پا کرد که همه شگفت زده شدند. حرف‌های او را بخوانید:

-بازی بسیار سنگینی بود. مقابل آماده‌ترین 10 سال اخیر بازی کردیم و خدا را شکر که پیروز شدیم. برخی‌ها می‌گفتند چرا مقابل این تیم در لیگ باختید و نبردید؟ در صورتی که بازی مقابل این تیم سخت است و همه ابراز را دارد. ما امروز بردیم و تیم‌های دیگر هم بیایند و پرسپولیس را شکست دهند. قبل از این بازی نمی‌دانید چه کشیدیم. باشگاه نمی‌خواست نتیجه بگیریم. با باشگاه درگیر شدیم و برخی از بازیکنان ما پول نگرفتند. از چند روز پیش پول به باشگاه آمده و تعمدا به بازیکنان ما پول ندادند. به بازیکنان گفتم که با شرف بازی کنید چون من حرفی بزنم، می‌گویند به خاطر پول این شرایط بوجود آمد.

-یک ثانیه هم با مسئولان تیم صنعت نفت آبادان ادامه همکاری نمی‌دهم و صبح فردا به فدراسیون فوتبال می‌روم و قراردادم را یک‌طرفه فسخ می‌کنم. ما برای شرف و اعتبارمان بازی کردیم. 10 روز با پرسپولیس بازی کردیم و هیئت مدیره و مدیرعامل نگفتند کجا زندگی می‌کنید؟ می‌خواستند فراز کمالوند را مقابل هواداران آبادانی خراب کنند. نمی‌دانید با ما چه کار کردند. مگر هیئت مدیره ما در تهران نیست؟ چرا به بازیکنان سر نزدند؟ اصلا بگویید پول نیست. چون نگذاشتم بازیکن بنجل بیاورند یا بازیکنی بیاورند که در کلمبیا فال می‌فروخته، این رفتارها را با من می‌کنند. به مردم آبادان می‌گویم تیم را ششم تحویل دادم و می‌روم.

-پس از بازی به کنار زمین رفتیم تا در کنار هواداران شادی کنیم. بازیکنان ما امروز دست در دست هم دادند و مردانه بازی کردند. باید بگویم که همه بازیکنان پشت من هستند. چرا مدیرعامل باشگاه در فصل نقل و انتقالات تلفن همراه خود را خاموش کرده است؟ معتقدم که مسئولان باشگاه صنعت نفت دوست دارند این تیم سقوط کند یا نزدیک به سقوط باشد. من در ابتدای فصل دو پیشنهاد بسیار خوب از تیم‌های لیگ برتری را رد کردم، به این خاطر که پدر و مادرم آبادانی هستند.

-مسئولان باشگاه نفت اصلا علاقه‌مند نبودند امروز پرسپولیس را ببریم، رفتارشان این موضوع را نشان می‌داد. 7 ماه است بازیکنان در مضیقه بوده و تعدادی اصلا پول نگرفته و تعداد دیگر نیز میانگین 20 درصد پول گرفته‌اند. 5 روز پول به باشگاه آمده و به مدیرعامل می‌گوییم پول دهید، امروز و فردا کردند. می‌خواستند کاری کنند بازیکنان بدون انگیزه و اعصاب خراب بازی کنند، اما از خدا غافل شدند، چون بچه‌های ما با انگیزه کار و با شرف بازی کردند. دست تک تک آنها را می‌بوسم که ثابت کردند اگر خدا نخواهد، برگی نمی‌ریزد. آقای مدیرعامل موبایل خود را خاموش کرده که بازیکنی نگیریم و تیم از اینی که هست، قوی‌تر نشود.

-امروز آخرین روزی بود که روی نیمکت نفت آبادان نشستم. به بازیکنانم گفتم اگر حرف می‌زدید، می‌گفتند توجیه شکست است. از مردم آبادان تشکر می‌کنم که 7 ماه ما را تحمل کردند. کارهایشان اوج بی‌عدالتی است. تیمی که هر سال سقوط می‌کرد، امسال رده ششم است و به نیمه نهایی صعود کرده اما لج می‌کنند و پول نمی‌دهند، این کار جز اینکه من را خراب کند، معنای دیگری دارد؟ جز اینکه تیم نتیجه نگیرد؟ خدا تمام ننگ و حیله آقایان را به خودشان بازگرداند. تحت هیچ شرایطی با آقایان ادامه همکاری نمی‌دهم.

۲    
آی اسپورت
2017-12-19 18:09:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر