فهرست
کری بیرانوند: کسی نمی‌تواند شماره یک را از من بگیرد
کری بیرانوند: کسی نمی‌تواند شماره یک را از من بگیرد

کری بیرانوند: کسی نمی‌تواند شماره یک را از من بگیرد

آی‌اسپورت- گلر پرسپولیسی ها پس از بازی برابر نفت تهران در آخرین اظهارنظر خود در رابطه با مسائل مختلفی از جمله سربازی، حضور در تیم تراکتورسازی و ... به صحبت پرداخت. علیرضا بیرانوند پس از دیدار تیم‌های پرسپولیس و نفت تهران در برابر خبرنگاران به صحبت پرداخت. او در ابتدا در رابطه با مسائل تیم نفت تهران و طلب‌اش از این تیم گفت: از یک طرف می‌گویند باشگاه واگذار می‌شود. یک طرف ماجرا می‌ترسند که باشگاه واگذار شود اما بدهی‌ها پرداخت نشود. بر عکس این موضوع هم وجود دارد هر آنچه که هست تکلیف تیم نفت باید مشخص شود. همه چیز به هم ریخته است طرفین از هم می‌ترسند که ممکن است به تعهدات عمل نشود. مالک قبلی دو سال ما را برد و آورد و تیمش هم قهرمان جام حذفی شد اما در نهایت هیچ اتفاقی نیفتاد. فکر می‌کنم امسال هم همینطور پیش برود و مدعی قهرمانی هم شود.


گلر سابق نفتی‌ها در رابطه با صحبت با مالک فعلی نفت گفت: بله ایشان را دیدم و با هم صحبت کردیم. قرار بود با هم صحبت‌های بیشتری کنیم. حتی قرار بود پس از بازی‌های تیم ملی ایشان تکلیف بازیکنان ملی همچون سیدجلال و امیری و من را مشخص کند. آقای جهانیان انسان خوبی است و من او را از نزدیک دیدم. احساس می‌کنم اگر بگذارند کارش را انجام دهد و سند واگذاری را به او بدهند می‌تواند از پس تعهداتش بربیاید.


او درباره صحبت‌هایی که در رابطه با پیوستن‌اش به تراکتورسازی مطرح شده است گفت: من 5 سال با پرسپولیس قرارداد دارم. وقتی قرارداد دو ساله خودم را به مدت 5 سال هم تمدید می‌کنم یعنی فکرهای بزرگی در تیم پرسپولیس در سر دارم. من با این تیم توانستم قهرمان ایران و سوپرلیگ شوم. به جمع چهار برتر تیم آسیا رفتیم و قبلا هم گفتم اگر با این تیم قهرمان آسیا نشوم جایی نمی‌روم. این حرف‌ها و شایعاتی است که برای بازی با الهلال و دربی به راه انداختند. من دانشجو هستم و ادامه دانشجو بودن من بستگی به شرایط فوتبالم دارد به این که چه برنامه‌هایی در رابطه با لژیونر بودن خواهم داشت و باید ببینیم چه شرایطی برای بازی در خارج از ایران پیش خواهد آمد و این موضوع بستگی به این دارد که بتوانم سربازی‌ام را بگذرانم. هنوز تصمیم نهایی‌ام را نگرفتم.


او در رابطه با اینکه آیا امکان دارد در نیم فصل انتقالی صورت بگیرد گفت: هنوز تصمیم نهایی‌ام را نگرفتم و هنوز مشخص نیست چه پیش خواهد آمد.


گلر تیم ملی درباره بازی دربی گفت: دربی شرایط خاص خودش را دارد. بهرحال یکی از حساس‌ترین دربی‌های آسیا همین بازی است. خوشحالم قبل از دربی به برد برسیم و امیدوارم که نتیجه خوبی بگیریم. این بازی شرایط خاص خود را دارد. پارسال ما 16،17 امتیاز از استقلال پیش بودیم اما دیدید در دربی مغلوب این تیم شدیم. امسال هم همان اتفاق افتاده و با دو بازی کمتر امتیازات زیادی از استقلال جلو هستیم. امیدوارم بتوانیم نتیجه خوبی این بار در این بازی بگیریم.


بیرانوند درباره شرایط پرسپولیس گفت: تیم ما اکنون شرایط خوبی دارد. 4،5 روز اخیر روی تیم فشار بود اما پرسپولیس اسیر حواشی نخواهد شد. این تیم کاپیتان بزرگی به نام سیدجلال دارد که هر روز بازیکنان را جمع می‌کند و با آنها صحبت می‌کند تا شرایط تیم به هم نریزد.

 

دروازبان سرخ پوشان در رابطه با ماندن خود ادامه داد: هیچ رسانه‌ای دنبال این نباشد که بیرانوند از پرسپولیس برود. امسال اگر با این تیم قهرمان شوم شاید قراردادم را 10 سال دیگر نیز با این تیم تمدید کنم. هرکسی دوست دارد پیراهن شماره یک را از بیرانوند بگیرد بیاید جلو تا به رقابت بپردازیم.

 

بیرانوند در پایان گفت: به تمام رسانه‌ها می‌گویم که قبل از رقابت‌های جام جهانی هستیم به دنبال این نباشند تا بیرانوند را وارد حاشیه کنند و پیراهن شماره یک تیم ملی و پرسپولیس را از او بگیرند. آنقدر تلاش می‌کنم تا بتوانم جایگاه خودم را حفظ کنم هرکسی مرد این کار است پیش بیاید و با من رقابت کند.

 

۳ ۴  
آی اسپورت
2017-10-22 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
بافقی
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۰۳:۱۴
رادو صدبرابر توی شیشتقلالی که با دروازبانیت دهن چارتایی هاروباز کردی دروازه بانتره.چارتایی ک همش روی ضعف تو بود یه کری باحالو ازمون گرفته.تازه دیگه حتی شیشتایی هم بهشون میگیم زر زیادی میزنن و همش تقصیره توئه .برو به روح بابای سیدجلال دعا کن ک مث دژ جلوته.
تیم دوازدهم جدول با ۴ گل زده در ۹ بازی
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۰۳:۴۷
اگر خودت نمی توانی بدوی برای دیگران مانع بذار
این سیاست کثیفِ دشمنان پرسپولیس است و برخی از هواداران پرسپولیس هم وارد این بازی شده اند.
حامی تیم و بازیکنان تیم باشیم
۲
ویلی
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۰۵:۰۹
هر اندازه امثال علیپور و امیری متمرکز روی فوتبالن و بی سروصدا پیشرفت میکنن بازیکنای عوامفریب و لمپن مثل بیرانوند روز به روز بیشتر چندش و خرفت میشن، طرف تا دیروز در کمال وقاحت منت میذاشت و واسه طلبش خون به دل هوادار میکرد حالا دیده هوا پسه و رادو آمادست برای اینکه مثل طارمی و احمدزاده...از چشم هوادار نیفته شروع کرده روضه خوندن و ننه من غریبم و مایه گذاشتن از هوادار، نرخ روز نون و فرافکنی هم که این روزا مشخصه؛ توهم توطئه رسانه ها علیه تیم!!
امید از تفت
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۰۶:۱۰
دمش گرم بیرو. بچه بامعرفت و صادقی است. راه درست را انتخاب کرده
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر