فهرست
شایعه روز؛ حقیقی جانشین بیرانوند می شود
شایعه روز؛ حقیقی جانشین بیرانوند می شود

شایعه روز؛ حقیقی جانشین بیرانوند می شود

آی اسپورت - شایعه عجیبی طی روزهای اخیر به راه افتاده که در نوع خود عجیب به نظر می رسد.این شایعه تائید می‌کند که علیرضا حقیقی دروازه بان پیشین باشگاه پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران در نیم فصل اول بیرون می‌نشیند و سپس در نیم فصل دوم به لیست سرخپوشان اضافه خواهد شد. البته منبع خبر مشخص نیست، اما داخل باشگاه، هیچ کس از این موضوع خبری ندارد.

حقیقی نتوانست طی یکی، دو سال گذشته قرارداد‌های خوبی داشته باشد و بخش زیادی از سال‌های خوب فوتبالش را از دست داد، ولی حالا شایعه شده پس از جدایی علیرضا بیرانوند در نیم فصل دوم، قفس توری سرخ‌ها دوباره به حقیقی می‌رسد.این شایعه البته در مورد سایپا، تراکتورسازی و چند باشگاه دیگر نیز به راه افتاده بود و می‌گفتند حقیقی قصد دارد در این تیم‌ها توپ بزند، اما خبری از شروع مذاکرات یا توافق با آن باشگاه‌ها نشد.

 

سایت مدال

۷ ۵  
آی اسپورت
2018-07-23 11:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
خاطره الهلال
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۳۹
اووووف حقیقی لایی خورد که فرهاد مجیدی پارش کرد
۱ ۱
خاطره بازی با کیسه چیپ علی کریمی و هت تریک ایمون زاید
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۴۰
ده دقیقه ده نفره :))))
۲
mohamad ho3in
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۴
نه
۲
محسن
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۵۶
این شایعه است.از نوع شایعه مسخره.حتی خود پرسپولیسی ها میدانند اندازه حقیقی،دروازه تیم ملی نبود.برگشتن حقیقی،یعنی کابوس مجسم برای این تیم.حتی با داشتن خط دفاعی محکم.
فرهاد
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۲۸
تمام تیمها مخصوصا ذوب اهن حواسشان به دروازبانهایشان باشد پرسپولیس بدون دروازبان شد و از حالا بفکر اغفال دروازبانهای تیم های دیگر است شرط پرسپولیسی شدن گل بخودی در بازی مقابل پرسپولیس است جزییات بیشتر را از میثاق معمارزاده سوال نمایید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر