فهرست
شایعه روز؛ فدراسیون با دایی به توافق رسید
شایعه روز؛ فدراسیون با دایی به توافق رسید

شایعه روز؛ فدراسیون با دایی به توافق رسید

آی اسپورت - خبر مذاکره فدراسیون فوتبال و علی دایی خبر تازه‌ای نیست. خبری که از چند ماه قبل در محافل فوتبال پیچید. حالا تقریباً همه اهالی فوتبال مطمئن هستند اگر کارلوس کی‌روش از تیم ملی جدا شود، جایش را علی دایی می‌گیرد چرا که فدراسیون بیشتر از همه روی او نظر دارد.

دیروز خبر رسید فدراسیون بعد از دو مرحله مذاکره با علی دایی، سرانجام با او برای جایگزینی کی‌روش به توافق رسیده و بعد از پایان جام ملت‌های آسیا در صورت جدایی کی‌روش، حکم سرمربیگری تیم ملی به نام دایی امضا می‌شود.

حتی شایعه شد شاید اردوی تیم ملی در مهرماه هم با سرمربیگری دایی برگزار شود، البته تنها در صورتی که تا آن موقع توافق میان کی‌روش و فدراسیون روی کاغذ نیاید و امضا نشود، اما دیروز نزدیکان دایی حاضر به تأیید این خبر نشدند. یکی از نزدیکان دایی به خبرورزشی گفت: «تا جایی که من خبر دارم دایی با فدراسیون برای هدایت تیم ملی توافق نکرده است. آخرین باری هم که این موضوع در محفل دوستانه خودمان مطرح شد، دایی به ما گفت: وقتی در سایپا راحت هستم چرا باید از این تیم جدا شوم.»

با این همه یکی از نزدیکان فدراسیون به خبرورزشی گفت: «هرچند تاج و ساکت تأکید دارند هر طور شده کی‌روش را حفظ کنند، اما اگر به هر دلیلی با کی‌روش به مرحله امضای قرارداد رسمی نرسند، تیم ملی را فقط به دایی می‌سپارند.»

خبر ورزشی

۸ ۷  
آی اسپورت
2018-09-18 15:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
****+******
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۰۳
مقالات خبر کثیف ورزش همش شایعات و منبع اگاه و نزدیکان فدراسیون و چرت و پرته و برای فروش اخبار جعلی
۶
دلال باي باي
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۰۷
با اينكه عاشق برانكو هستم و فرگوسنه پرسپوليسه ولي تنها مربي كه در حال حاضر ميتونه تيم ملي رو نجات بده و به قهرماني آسيا برسونه همين برانكوئه ، برانكو با يك دهم اين امكانات و پولي كه در اختيار كيروشه ايران رو سوم آسيا كرد و زيباترين بازي ها رو انجام داد، اونوقت اين دلال موزامبيكي روزي ٢٠٠ ميليون تومن ميگيره و تازه حاضر نيست قول سكو به ايران بده!
ali
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۱۰
مربي خوب خارجي بايد بيارن
كه تفكر هجومي داشته باشه
۵
حمید
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۰۱
و صد البته حکایات مقدماتی 2010 تکرار خواهد شد . باخت به یک تیم عربی دیگر در تهران و ... عدم صعود به قطر 2022
۵
....
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۱۹
.
عطا - تبریز
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۲۰
بدبخت شدیم رفت
۴
**
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۲۲
باید این واقعیت را قبول کنیم که تیم ملی ایران باید یه مربی در حد کیروش داشته باشه.سوابق نشون میده در زمان بقیه سرمربی ها تیم ملی از داخل چند دستگی داشته و وحدت در تیم ملی نبوده.نه برانکو و نه دایی در این شرایط توانایی مدیریت این تیم ملی رو ندارن.در واقع بلزیکن ها این دو نفر را نمی پذیرن.اگه برانکو بیاد دوباره مسائل موضوع طارمی و سردار و... با برانکو بوجود میاد و ایضا دایی.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر