فهرست
بی‌خیالی مدیران پرسپولیس: سواحل خزر و خلیج فارس!
بی‌خیالی مدیران پرسپولیس: سواحل خزر و خلیج فارس!

بی‌خیالی مدیران پرسپولیس: سواحل خزر و خلیج فارس!

آی اسپورت – پرسپولیس نیم فصل اول، عملکرد خوبی داشت و با ثبات‌ترین تیم لیگ بود اما تعداد کم بازیکنان با کیفیت روی نیمکت برانکو، باعث می‌شد آن‌ها برای نیم فصل دوم، نگران بالا رفتن خستگی و مصدومیت و شروع لیگ قهرمانان آسیا باشند. رفتن اجباری نوراللهی و عالیشاه به خدمت هم این نگرانی را بیشتر کرده است. برانکو، لیستی برای جذب بازیکن در همه پست‌های مورد نظرش به باشگاه داده اما فعلا، سرخپوشان کم فعالیت‌ترین تیم نقل و انتقالات بوده‌اند.

ترکاشوند مدیر مالی پرسپولیس که در نقل و انتقالات باشگاه نقش اول را بازی می‌کند، در کنار خانواده به دبی سفر کرده و در سواحل این کشور استراحت می‌کند. طاهری سرپرست باشگاه که بحث بازنشستگی او مطرح شده هم در کنار سواحل خزر، مشغول استراحت است. استراحت بی موقعی که نیم فصل دوم، می‌تواند تاوان سنگینی برای سرخپوشان داشته باشد.

سروش رفیعی، همزمان مورد توجه پرسپولیس و تراکتورسازی قرار دارد، پورقاز با سایپا مذاکره کرده، باشگاه سپاهان راضی به فروش خلیل‌زاده نشده و استقلال، قصد خرید پراهیچ را دارد. شاید زمانی که مدیران پرسپولیس از سفر برگردند، پرونده همه رویاهای برانکو و بازیکنان مورد علاقه‌اش برای نیم فصل دوم بسته شده باشد.

۷ ۴  
آی اسپورت
2016-12-30 14:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
محمد
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۱۰
استقلال قصد خرید پراهیچ را دارد؟ استقلال سه تا بازیکن غیر آسیایی داره،رابسون پادوانی مکویان.تازه استقلال این همه دفاع وسط میخواد چکار کنه.
موراتا
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۴۸
همینکه نیاد پرسپولیس واسشون کفایت میکنه
۱
موراتا
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۳۱
بزودی معلوم میشه چند مرده حلاجن آقایون ولی تا اونجا که ذهن من یاری میکنه هیچ وقت نقل و انتقالات نیم فصل اینقدر برای پرسپولیس حیاتی نبوده اگر آقایون کوتاهی کنن رو سیاهیشون به هیچ وجه قابل بخشش نخواهد بود
۴
خخخخ
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۳۰
شما خبر ندارید. اقای خبیری مشاور هدایتی مسعول نقل انتقالات ای اسپورت پرتی بخواب فردا صداش در میاد طاهری تمام نقل انتقالات نیم فصل سپرده به هدایتی.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر