فهرست
پیش بازی چلسی - هال؛ فاصله بیشتر می‌شود؟
پیش بازی چلسی - هال؛ فاصله بیشتر می‌شود؟

پیش بازی چلسی - هال؛ فاصله بیشتر می‌شود؟

آی اسپورت - در هفته بیست و دوم لیگ برتر، چلسی در استمفورد بریج میزبان هال سیتی خواهد بود. این بازی از راس ساعت ۲۰ روز یکشنبه به وقت ایران آغاز خواهد شد. با توجه به نتایج به دست آمده در بازی های روز شنبه از جمله توقف منچستر یونایتد، تاتنهام و منچستر سیتی و شکست لیورپول، تیم کونته در صورت کسب برد در این بازی فاصله ای قابل توجه با این تیم ها ایجاد خواهد کرد.

 اخبار دو تیم:

-آنتونیو کونته می خواهد در این بازی دوباره دیگو کاستا را در ترکیب قرار دهد. مهاجم اسپانیایی در بازی مقابل لستر سیتی به دلایل انضباطی حضور نداشت.

-عمر عبدالقوی مدافع راست المپیاکوس به موقع انتقالش به هال سیتی کامل شد و می تواند در این بازی تیم جدیدش را همراهی کند.

-عمر نیاسی مهاجم اورتون هم که به هال سیتی پیوسته امیدوار است در این بازی برای اولین بار با پیراهن تیم جدیدش به میدان برود.

-کونته برای این بازی می تواند از تمامی بازیکنانش استفاده کند و محروم و مصدوم در تیمش نمی بیند.

 

نکات آماری:

-چلسی در ۹ بازی پیاپی مقابل هال سیتی در لیگ برتر شکست نخورده است (۷ برد و ۲ تساوی)، و در این مدت در ۶ بازی موفق به کلین شیت شده اند.

-آخرین گل هال سیتی در لیگ برتر مقابل چلسی در لیگ برتر به آگوست ۲۰۰۹ برمی گردد.

-آخرین برد هال سیتی در رقابت های لیگ مقابل چلسی به سال ۱۹۸۸ و رقابت های لیگ دو انگلیس برمی گردد. در آن بازی هال سیتی در ورزشگاه اختصاصی ۳-۰ چلسی را شکست داد.

-دیگو کاستا در ۳ بازی قبلی مقابل هال سیتی در رقابت های لیگ برتر موفق به گلزنی شده است و ۲ پاس گل هم برای هم تیمی هایش ارسال کرده است.

-کاستا هم اکنون ۹۹ بازی در تمامی رقابت ها برای چلسی انجام داده و موفق به زدن ۵۱ گل و ارسال ۱۷ پاس گل شده است.

-ادن هازارد در ۴ بازی آخر خود مقابل هال سیتی موفق به زدن ۳ گل و ارسال یک پاس گل شده است.

-پدرو تا اینجا فصل روی ۱۰ گل تیمش اثر گذار بوده (۵ گل و ۵ پاس گل). این آمار از کل آمار فصل گذشته او (۷ گل و ۲ پاس گل) بهتر است.

-بازیکنان هال سیتی تا هفته بیست و یکم مرتکب ۱۰ خطای پنالتی شده اند و در تاریخ لیگ برتر تنها بلکبرن در فصل ۲۰۰۶/۷ با ۱۱ پنالتی عملکردی بدتر از آن ها داشته است.

-هال سیتی در این فصل تنها یک بار دروازه خود را بسته دیده و آن به آگوست و بازی مقابل سوانزی برمی گردد.

-آبل هرناندز در بازی قبلی مقابل بورنموث موفق به زدن دو گل برای هال سیتی شد و این تعداد گل از کل گل های زده او در ۳۰ بازی آخر بیشتر است.

 

ترکیب احتمالی دو تیم:

ترکیب احتمالی دو تیم
ترکیب احتمالی دو تیم

 

90tv

     
آی اسپورت
2017-01-22 12:12:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر