فهرست
مسی : هنوز آرژانتین واقعی نشده ایم / همه باید از ما حساب ببرند
مسی : هنوز آرژانتین واقعی نشده ایم / همه باید از ما حساب ببرند

مسی : هنوز آرژانتین واقعی نشده ایم / همه باید از ما حساب ببرند

آی اسپورت - خیلی کارها برای بهتر شدن باید انجام دهیم . در بازی اول اشتباهات زیادی داشتیم. لئو مسی مصاحبه خود را با این گفته ها آغاز کرد.

او امروز در یک نشست خبری در بلواریزنته چینین گفت : \"در نیمه اول بازی با بوسنی توپ زیادی به من نمی رسید و برای بدست آوردن آن نیز ناموفق بودم. در چندین نوبت هم خیلی راحت توپ را به حریف می دادم در مجموع اوضاع خوب پیش نمی رفت .

اما نیمه دوم همه چیز بهتر شد. پس از بازی اول ؛ تمریناتمان را از سر گرفتیم. اما از سابه یا هیچ تقاضایی مبنی بر تغییر سیستم نداشتیم. می دانیم که مقابل بوسنی خوب نبودیم اما در همین بازی چندین سیستم مختلف را پیاده کردیم که به نوبه خود اهمیت زیادی داشت.

مهم است که یک تیم بازی با چند سیستم مختلف را بلد باشد. در نیمه دوم جوری بازی کردیم که انگار در یک مسابقه حذفی حضور داریم.همانگونه که دوست داشتیم بازی کردیم.

برعکس بازی های دوستانه فضای زیادی به حریفمان ندادیم . در نیمه دوم بهتر از نیمه اول بودیم ؛ هرچند که بازهم معتقدم آرژانتین واقعی نبودیم.\"

وی ادامه داد : \" مربی ما در نیمه اول بازی با بوسنی ریسک بزرگی کرد اما در نیمه دوم تغییر سیستم دادیم. در درجه اول باید بگویم که ما آرژانتین هستیم و تحت هر شرایطی و برای بازی با هر حریفی باید آماده باشیم.

این ما نیستیم که باید از تیم حرف بترسیم. همه رقبا باید از ما حساب ببرند. به شخصه از هیچ تیمی نمی ترسم. بازی به بازی پیش می رویم و بسته به هر بازی مربی تیم سیستم خاصی را در نظر می گیرد و حتی ممکن است تاکتیک اصلی ما در یک بازی تغییر کند.\"

وی در مورد فرناندو گاگو گفت : \" فرناندو را سالهاست که می شناسم. درک متقابلی از هم داریم . وقتی به بازی آمد من آزادتر شدم و توپ بیشتری هم به من رسید \"

وی در انتها در مورد هواداران آرژانتین در بازی با بوسنی عنوان داشت : \" فوق العاده بودند همانطور که انتظارش را داشتم. به خصوص لحظه نواخته شدن سرود ملی ؛ لحظه بی نظیری بود. همه ورزشگاه باهم سرود می خواندند. هیجان انگیز بود. در تمام طول بازی از ما حمایت کردند و آنها را در کنار خودمان احساس می کردیم. به همه آنها تبریک می گویم \"


منبع : OLE

رضا سیف

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-17 16:42:43
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۲
ارژانتینی ها ریدن تو خودشون بخصوص مسی وگر نه دلیلی نداره بعد از بازی ایران نیجریه 3 بار مصاحبه کنه و در هر سه تاش گفته باید تغیر سیستم بدیم و از هیچ تیمی نمی ترسیم ..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر