فهرست
فن پرسی: گلم به اسپانیا، بهترین گل دوران حرفه ای ام است
فن پرسی: گلم به اسپانیا، بهترین گل دوران حرفه ای ام است

فن پرسی: گلم به اسپانیا، بهترین گل دوران حرفه ای ام است

آی اسپورت- رابین فن پرسی، کاپیتان تیم ملی هلند، گلی که با ضربه سر شیرجه ای در پیروزی 5-1 مقابل اسپانیا به ثمر رساند را بهترین گل دوران حرفه ای اش توصیف کرد.

در آن دیدارابتدا با گل ژابی آلونسو پیش افتاد اما فن پرسی با یک ضربه سر دیدنی، گل تساوی نارنجی ها در آخرین ثانیه های نیمه اول به ثمر رساند.

کاپیتان نارنجی ها به سان گفت:\" این بهترین گل دوران حرفه ای ام بود. واقعا گل فوق العاده ای بود؛ حتی خودم هم می توانم این را بگویم.

این یکی از بهترین گل هایی بود که در تمام طول دوران حرفه ای ام زدم. آن ضربه شبیه قمار بود اما قبل از اینکه سانتر ارسال شود، دیدم که کاسیاس کمی از دروازه بیرون آمده است.

قبل از اینکه توپ به من برسد، دیدم که کاسیاس جلوی دروازه ایستاده اما آن ضربه سر عالی بود.\"

فن پرسی همچنین از گلی که 7 سال قبل با پیراهن آرسنال به چارلتون زد، به عنوان یکی از بهترین گل های دوران حرفه ای اش نام برد اما معتقد است که با توجه به اینکه دیدار مقابل اسپانیا در جام جهانی است، گل اخیرش در مرتبه ای بالاتر قرار می گیرد.

\" به یاد دارم که یک گل زیبا به چارلتون زدم. اگر بخواهم بین آن و این، یکی را انتخاب کنم، به راحتی می توانم تصمیم بگیرم. این گل را انتخاب می کنم زیرا در جام جهانی، مقابل تیم شماره یک دنیا در 6 سال اخیر، به ثمر رسید. آنها تیم فوق العاده ای هستند. پس رای من به این گل است.\"

پیروزی پرگل هلند مقابل اسپانیا باعث شد تا بسیار شاگردان فن خال را یکی از مدعیان قهرمانی می دانند اما فن پرسی تاکید کرد که رقابت ها تازه آغاز شده و نمی توان اینقدر زود نتیجه گیری کرد.

\" رقابت ها تازه آغاز شده است. ما یک نتیجه فوق العاده به دست آوردیم اما هنوز برای قهرمانی راهی طولانی در پیش داریم.

این پنجمین حضور من در تورنمنت های بزرگ است و می دانم که شرایط چطور پیش می رود. شادی و شور همان طور که سریع آمده، خیلی زود محو می شود. پس ما باید مطمئن شویم که می توانیم این روند را حفظ کنیم؛ نه فقط برای هواداران، که برای خودمان.\"

     
آی اسپورت
2014-06-17 17:42:23
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر