فهرست

فابرگاس: واکنش هواداران آرسنال به رفتنم به چلسی، ناراحتم نمی کند

آی اسپورت- سسک فابرگاس، خرید جدید چلسی، اعلام کرد که واکنش هواداران آرسنال به انتقالش به استمفوربریج، تاثیری روی او نخواهد داشت.

این ملی پوش اسپانیایی پیش از اینکه در سال 2011 به بارسا برگردد، 8 سال عضو آرسنال بود و در چند فصل پایانی، بازوبند کاپیتانی این باشگاه را نیز به بازو می بست.

براساس بندی که در قرارداد فابرگاس بود، در صورت تصمیم بارسا برای فروش او، آرسنالی ها می توانستند پیشنهاد اول را بدهند اما توپچی ها حاضر به خرید او نشدند تا فابرگاس به چلسی بپیوندد؛ اقدامی که خشم گروهی از هواداران آرسنال را برانگیخت.

فابرگاس به خبرنگاران گفت:\" من به اندازه کافی پخته هستم که این مسائل اذیتم نکند. من این اتفاق را به طور کامل توضیح دادم. من به آرسنال کاملا وفادار بودم و همیشه از آنها تشکر کرده ام.

آنها اگر من را می خواستند، می توانستند پیشنهاد بدهند اما ونگر به من گفت که در پست من، اوزیل را دارد.همیشه هوادارانی هستند که می خواهند مشکل ایجاد کنند.\"

او همچنین در مورد تصمیمش برای جدایی از بارسا گفت:\" من در مقطعی تصمیم نهایی ام را گرفتم و به سوبی ساره تا و بارتومئو گفتم صحبت کردم. از آنها خواستم تا کمک کنند که بهترین تصمیم را بگیرم.\"

     
آی اسپورت
2014-06-17 19:17:33
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر