فهرست
هوملس:شاید روزی به منچستریونایتد بروم
هوملس:شاید روزی به منچستریونایتد بروم

هوملس:شاید روزی به منچستریونایتد بروم

آی اسپورت- متس هوملس، مدافع ملی پوش بوروسیا دورتموند، تایید کرد که ممکن است روزی راهی منچستریونایتد شود اما انتظار ندارد که این اتفاق در همین تابستان رخ بدهد.

گفته می شود هوملس یکی از مدافعانی است که فن خال برای تقویت خط دفاعی شیاطین سرخ در نظر دارد و این ملی آلمانی که در دیدار روز گذشته تیمش مقابل پرتغال موفق به گلزنی شد، معتقد است که این انتقال می تواند در فصول آینده رخ بدهد.

او به دیلی تلگراف گفت:\" من به این موضوع فکر نمی کنم یا در مورد آن صحبت نمی کنم زیرا این چیزی نیست که در حال حاضر برایم مهم باشد. شاید این اتفاق روزی رخ بدهد اما انتظار ندارم در همین تابستان باشد.\"

بعد از پیروزی پرگل مقابل پرتغال، هوملس معتقد است که آلمان می تواند به مراحل پایانی جام جهانی برسد اما تاکید کرد که باید تمرکزشان را حفظ کنند.

\" اگر ما تمرکزمان را حفظ کنیم، چه در بخش دفاعی و چه فاز هجومی، آنگاه می توانیم بازی های خیلی خوبی ارائه بدهیم.  اگر در هر دیدار همین طور بازی کنیم، شانس زیادی برای موفقیت داریم. مسئله مهم این است که به عنوان یک تیم کار کنیم. اگر همه تیم  در کارهای دفاعی شرکت کنند، از نظر هجومی آنقدر خوب هستیم که هر تیمی را شکست بدهیم.

شرایط جوی؟ در سایه هوا خوب است اما در آفتاب، کمی زیادی گرم است.\"

     
آی اسپورت
2014-06-17 19:45:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر