فهرست
بلژیک 2-1 الجزایر: پیروزی دشوار شیاطین
بلژیک 2-1 الجزایر: پیروزی دشوار شیاطین

بلژیک 2-1 الجزایر: پیروزی دشوار شیاطین

آی اسپورت- تیم ملی بلژیک در اولین دیدارش در جام جهانی به سختی توانست مقابل الجزایر به پیروزی 2-1 دست پیدا کند.

در این دیدار الجزایر تا بیست دقیقه به پایان بازی با گل سفیان فغولی که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، از حریف پیش بود اما در نهایت شاگردان مارک ویلموتس با گل های مروان فلینی و دریس مرتنس به پیروزی رسید.

دو تیم بازی را با احتیاط آغاز کردند؛ بلژیک توپ و میدان را در اختیار داشت و الجزایری ها تنها به دنبال ضد حمله بودند. اولین موقعیت جدی بازی در دقیقه 21 ایجاد شد؛ جایی که ضربه اکسل ویتسل را امبولی به خوبی مهار کرد.

سه دقیقه بعد الجزایر به گل رسید. خطای فرتونگن روی فغولی، یک ضربه پنالتی را نصیب الجزایر کرد و خود فغولی این ضربه را تبدیل به گل کرد.

بعد از این گل بار دیگر بلژیکی ها کنترل کار را در دست گرفتند و در فاصله 10 دقیقه تا پایان بازی، بار دیگر شوت ویتسل، دروازه الجزایر را تهدید کرد اما امبولی باز هم مغلوب نشد.

ویلموتس در بین دو نیمه دریس مرتنس را به میدان فرستاد و حضور این ستاره جوان، روند بازی را تغییر داد. سرانجام فشار بلژیک جواب داد و این تیم روی ضربه سر فلینی به گل رسید. ارسال کوین ده بروین، در داخل محوطه جریمه به فلینی رسید و او توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

تلاش بلژیک برای رسیدن به گل دوم در دقیقه به ثمر رسید و مرتنس روی پاس آزارد، گل پیروزی بخش قرمزها را به ثمر رساند.

بازی در نهایت با همین نتیجه به پیروزی رسید.ترکیب دو تیم:\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/0a00dfa7931.jpg\"


بلژیک: کورتوا، آلدرویرلد، فن بویتن، کمپانی، فرتونگن، ویتسل، دمبله، ده بروین، آزارد، چدلی، لوکاکو\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/0a00dfa7932.jpg\"


الجزایر: رئیس، بوغرا، غلام، حلیشه، فغولی، مِجانی، بن طالب، سودانی، تایدر، محرز، مصطفی\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/9e96fd60a81.jpg\"

دقیقه 25: گلللللللللللللللل برای الجزایر....خطای فرتونگن روی فغولی و  پنالتی برای الجزایر....خود فغولی برخلاف  حرکت کورتوا، توپ را وارد دروازه می کند\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/9e96fd60a82.jpg\"


دقیقه 71: گلللللللللللل...فلللللللللللللللللللللینی....هافبک منچستریونایتد روی ارسال کوین ده بروین، با یک ضربه سر تماشایی، کار را به تساوی می کشد


دقیقه 80: گللللللللللللل...دریس مرتنس گل برتری الجزایر را به ثمر می رساند....یک ضد حمله سریع و مرتنس که در موقعیتی تک به تک، با ضربه ای سنگین، دروازه حریف را باز می کند

  ۳  
آی اسپورت
2014-06-17 23:11:41
نظر دهید

۳ نظر
محسن
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۴۷
تبریک به اکسل ویتسل.
اکسل ویتسل
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۰۱
مرسی ممنون محسن جون
اکسل ویتسل
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۱۲
مرسی محسن جان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر