فهرست
نقل قول های روز: قرارداد بیت سعید نجومی نیست
نقل قول های روز: قرارداد بیت سعید نجومی نیست

نقل قول های روز: قرارداد بیت سعید نجومی نیست

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

با اینکه کمیته اخلاق از من دعوت کرده است اما به آنجا نمی روم چرا که فایده ای ندارد. من بروم آنجا مثلا بگویم یک مربی فوت یا دود می کرد در یک چیزی ،یا تیم حریف و بازیکنان را جادو و جمبل می کرد . خب آخرش که چی ؟  ممکن است بعدا من را  هم دروغ گو خطاب کنند.  وقتی کسی نمی آید با متخلف برخورد کند حرف زدن ما فایده اش چیست. این برخورد نکردن ها هم دلیل دارد و دلیلش این است که آن فرد متخلف مثل آب خوردن همه چیز را کتمان می کند و آقایان مسئول هم می گویند این درست می گوید و آنجا ممکن است با فردی که موضوع را مطرح کرده هم برخورد شود.  تازه من یا افرادی مثل من را هم که این موضوعات را مطرح می کنیم دروغ گو خطاب می کنند و به همین راحتی پرونده اش بسته می شود.

واکنش خداداد عزیزی به دعوتش به کمیته اخلاق برای توضیح درباره پرونده جادوگری در فوتبال

 این موضوع اصلاً صحت ندارد و مبلغ قرارداد او نجومی نیست. تمامی بازیکنانی که به فولاد می آیند این را می‌دانند که باشگاه ما از لحاظ هزینه کردن شرایط خاصی دارد. ما امسال واقعاً تیم گرانقیمتی نداشتیم و مبلغ قراردادها مناسب و منطقی بود.

پاسخ سرمربی فولاد به سئوالی درباره قرارداد نجومی حسن بیت سعید با این باشگاه

 سه مسئله همیشه برای آمادگی و حضور موفق یک مهاجم لازم است. مهاجم در وهله نخست باید به لحاظ روحی و روانی خودش را آماده سازد، تمرینات اختصاصی داشته و نکته آخر اینکه گلزنی در ذاتش باشد. مهاجمان استقلال در تیم‌های قبلی‌شان نشان داده‌اند که بازیکنان خوبی هستند و اگر مسئله روحی و روانی‌شان را حل کنند، حتماً می‌توانند بهتر باشند.

نسخه فراز فاطمی برای حل مشکل گلزنی استقلال

 از 4 تیم اروپایی پیشنهاد دارم ولی هنوز نمی‌دانم کدام باشگاه‌ها پیشنهادشان را به باشگاه سایپا ارسال کرده‌اند اما این باشگاه‌ها از کشور‌های آلمان, اسپانیا, فرانسه و ایتالیا هستند.

طاها شریعتی مدافع جوان سایپا به احتمال زیاد جدیدترین لژیونر فوتبال کشورمان خواهد بود

 

 

 

     
آی اسپورت
2017-12-19 09:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر