فهرست
تهدید آتیلا؛ فردا پول نرسد، می‌روم
تهدید آتیلا؛ فردا پول نرسد، می‌روم

تهدید آتیلا؛ فردا پول نرسد، می‌روم

آی اسپورت – کمتر از یک هفته از حضور آتیلا حجازی در نفت تهران می‌گذرد. حضوری که باعث سیل انتقادات از او شد. آتیلا که شدت انتقادات را دید سعی کرد در مصاحبه‌هایی از خودش دفاع کند. اما دفاعیات او تعداد کمی را قانع کرد. حالا هم در کمتر از یک هفته کار به جایی رسیده که خودش به مدیر باشگاه اولتیماتوم می‌دهد!‌

آتیلا امروز با انتقاد از وضعیت باشگاه گفته: «من قبل از قبول این مسئولیت با حمیدرضا جهانیان، مالک باشگاه نفت صحبت کردم و بندهایی در قراردادم با این باشگاه آوردم که اگر این بندها رعایت شود، در خدمت تیم هستم. اگر این بندها رعایت نشود، نه من و نه هر شخص دیگری که بخواهد سرمربی این تیم شود، نمی‌تواند برای نفت موثر باشد. تیم نفت برای نیم فصل دوم نیاز به حداقل شش بازیکن جدید دارد ولی تاکنون اجازه جذب بازیکنی به ما داده نشده است. اوضاع نابه‌سمانی در باشگاه نفت وجود دارد و هر بازیکنی که دوست دارد، می‌رود و قراردادش را فسخ می‌کند. هدف اصلی تیم نفت، ماندن در لیگ برتر است که اگر بتوانیم شش بازیکنی را که مدنظرمان است جذب کنیم به این هدف خواهیم رسید و نفت را در لیگ برتر نگه می‌داریم. من مربی نیستم که در هر شرایطی مربیگری کنم، اگر تا فردا پول بازیکنان فعلی تیم پرداخت نشود و اجازه جذب بازیکنان جدید داده نشود من از سمت خود کناره‌گیری می‌کنم و دیگر سمتی در این باشگاه نخواهم داشت.»

سابقه نشان می‌دهد که این تهدیدها ثمری ندارد و قرار نیست فردا پولی به باشگاه نفت تزریق شود. با این حساب باید منتظر واکنش پسر «ناصرخان حجازی» باشیم.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-12-26 16:10:00
نظر دهید

۱ نظر
سوشاتاجی
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۵
از اول نباید میرفتی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر