فهرست
بختیار: جدایی، بهترین تصمیم بود
بختیار: جدایی، بهترین تصمیم بود

بختیار: جدایی، بهترین تصمیم بود

آی اسپورت- بختیار رحمانی بعد از آرش افشین، دومین جداشده رسمی استقلال است. شماره 7، دقایقی قبل قراردادش را در هیئت فوتبال فسخ کرد و احتمالا راهی فولاد می شود. او بعد از این اتفاق، به سوالات خبرنگاران اینطور جواب داد.

 

به عنوان بازیکنی که علاقه زیادی به استقلال داشتی، فکر می کردی دوران حضور تو در استقلال کوتاه باشد؟

اصلا انتظار چنین شرایطی را نداشتم اما متاسفانه شرایط به شکلی رقم خورد که کار به اینجا کشید. همه می دانستند که من چرا به استقلال آمدم اما هر چقدر با خودم کلنجار رفتم، نتوانستم در تیم بمانم. می دانم که خیلی از هواداران از رفتنم ناراحت شدند اما این تصمیم، بهترین تصمیم برای ادامه مسیر فوتبالی من بود.

 

دلیل اصلی ات برای جدایی چه بود؟

امسال و سال آینده، سال جام جهانی است و هر بازیکنی علاقه دارد تا در جام جهانی حضور داشته باشد. من می توانستم از استقلال به تیم ملی برسم اما احساس کردم که باید از این تیم جدا شوم زیرا در استقلال خودم نبودم. با همه توانم تمرین کردم اما نمی دانم ایراد از کجا بود که مجبور به جدایی شدم.

 

پیراهن شماره 7 تاثیری داشت؟

ربط دادن سرنوشت من به پیراهن شماره 7، بی ربط است زیرا شماره لباس چیزی نیست که کسی را اذیت کند. همه می دانند که من عاشق شماره 11 هستم اما چون در استقلال این پیراهن بر تن جابر بود، من شماره دیگری را پوشیدم. شماره پیراهن برای من در هیچ جا مهم نیست چون در استقلال هیچگاه دنبال اسطوره شدن نبودم.

 

در میانه فصل یک پیشنهاد خارجی داشتی. از اینکه این پیشنهاد را رد کردی، پشیمان نیستی؟

این تصمیمی بود که بعد از مشورت با تعدادی از نزدیکانم گرفتم و اصلا از آن پشیمان نیستم. در آن زمان صلاح بود که در استقلال بمانم و بجنگم اما اکنون که پیشنهاد خارجی ندارم، تصمیم به جدایی گرفتم.

 

اگر یکی از مدیران یا مربیان استقلال رسما اعلام می کرد در لیست مازاد نیستی، می ماندی؟

نه. حرف زدن با عمل کردن تفاوت دارد و من در رفتارها این موضوع را نمی دیدم. متاسفانه آنها خودشان را عقب کشیدند و مرتب می گفتند ما این اخبار یا این سایت را نمی خوانیم و اطلاعی نداریم درحالیکه این رفتارها قدیمی شده است. تکلیف بسیاری از بازیکنان دیگر نیز معلوم نیست و هنوز از وضعیت خود خبر ندارند. اگر در ابتدای فصل نقل و انتقالات به بازیکنان می گفتند، می توانستند برای خود تیم پیدا کنند اما این کار را نکردند تا بازیکنان دچار مشکل شوند.

 

مجبور شدی ضرر مالی هنگفتی برای جدایی بدهی.

ضرر مالی زیادی کردم. در دو سال گذشته نتوانستم قراردادهای خوبی ببندم و مشکلات و بدهکاری های زیادی داشتم. این مشکلات را نیز به خانه انتقال دادم و اعصابم واقعا خراب شد.

 

رفتار هواداران باعث نمی شد بمانی؟

واقعا دلم برای هواداران تنگ می شود. برخورد هواداران با من مانند کسی بود که 10 سال در استقلال بازی کرده است. آمدن من به استقلال با استقبال بسیار زیاد هواداران بود و حالا نوع رفتن من را مقایسه کنید، می بینید که من تا چه اندازه ناراحت هستم. من از ته قلبم ناراحت شدم و بازهم می گویم که دل تنگ هواداران استقلال می شوم.

 

به استقلال برمی گردی؟

وقتی 70 هزار استقلالی تو را تشویق می کنند، احساسی وصف نشدنی به آدم دست می دهد که کمتر کسی می تواند آن را تجربه کند. فوتبال بالا و پایین دارد و رفت و آمد زیادی در آن رخ می دهد ولی امیدوارم درنهایت بتوانم به استقلال بازگردم.

 

حرف آخرت درباره منصوریان چیست؟

برای علیرضا منصوریان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که در استقلال نتیجه بگیرد و موفق شود.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-01-16 20:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امین
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۵۲
بختیار همیشگی شو و برگرد

منتظرت هستیم، مرسی برای همه تلاشهات
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر