فهرست
حسرت زیکو؛ قهرمانی آسیا مثل جام جهانی؟
حسرت زیکو؛ قهرمانی آسیا مثل جام جهانی؟

حسرت زیکو؛ قهرمانی آسیا مثل جام جهانی؟

آی اسپورت - ستاره سال‌های دور تیم ملی برزیل از سال‌ها قبل در ژاپن حضور دارد و در تیم کاشیما آنتلرز و تیم ملی ژاپن فعالیت‌هایش را به عنوان بازیکن، مربی و حالا مدیر افتخاری ادامه می دهد. او که سابقه بازی در بزرگترین تیم‌های برزیل را داشته و روزگاری مرد اول میدان بازی‌های تیم ملی هم بود، حالا امیدوار است به یکی از حسرت‌هایش پایان دهد و لیگ قهرمانان آسیا را با کاشیما فتح کند.

زیکو در جام‌های جهانی ۷۸، ۸۲ و ۸۶ حضور داشت اما نتوانست با برزیل به قهرمانی جهان برسد. این بدون شک بزرگترین حسرت اسطوره برزیلی است چرا که سلسائو تاکنون بیش از تمام تیم‌های جهان موفق به قهرمانی در جام جهانی شده و این که زیکو نتوانسته در هیچ یک از 5 قهرمانی سهمی داشته باشد، برای او ناراحت کننده است.

حالا پرسپولیسی‌ها امیدوارند با رقم زدن بردی پرگل در بازی شنبه، اجازه ندهند هافبک هجومی سابق تیم فلامینگو به جام قهرمانی آسیا برسد. در بازی رفت جام قهرمانی با دستان این اسطوره وارد زمین شد و حالا خودش هم به تهران آمده تا در صورت قهرمانی کاشیما در جشن قهرمانی حضور داشته باشد. زیکو ۱۳سال پیش با تیم ملی ژاپن به تهران آمد تا برابر شاگردان برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی قرار بگیرد که آن بازی با پیروزی 2 گله ایران با گل‌های وحید هاشمیان خاتمه یافت.

 

ورزش سه

۴ ۲  
آی اسپورت
2018-11-09 12:35:00
نظر دهید

۲ نظر
محمد
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۴۵
اون چیه ؟؟!!!!!!!
۱
محمد
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۴۶
چرا عکس بریدید؟؟؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر