فهرست
فن خال: بازیکنانم مغرور نخواهند بود
فن خال: بازیکنانم مغرور نخواهند بود

فن خال: بازیکنانم مغرور نخواهند بود

آی اسپورت -  هلند امشب برای قطعی کردن صعود خود استرالیا را پیش رو خواهد داشت. آن ها می توانند با پیروزی در این دیدار صعود خود به مرحله ی یک هشتم نهایی رقابت ها را تا حد زیادی تضمین کنند.

لوئیس فن خال سرمربی نارنجی پوشان معتقد است که پیروزی پر گل در برابر اسپانیا باعث نخواهد شد که شاگردانش با غرور در برابر استرالیا قرار گیرند.

فن خال در همین رابطه در کنفرانس خبری پیش از بازی تاکید کرد: \" چیزی عوض نشده است. تیم واکنش خوبی به برد 5-1 برار اسپانیا نشان داده است. به خصوص بازیکنان با تجربه ما به خوبی شرایط را تحت کنترل خود دارند. آن ها به خوبی می دانند که ما تنها 3 امتیاز به د ست آورده ایم و حتی هنوز از دور گروهی صعودمان را نیز قطعی نکرده ایم.\"

فن خال در مورد سیستم تیمش مقابل استرالیا نیز صحبت کرد: \" در برابر استرالیا می توانم هر دو سیستم 2-3-5 و 3-3-4 را به کار گیرم. مسئه ای که البته در بازی برابر اسپانیا ممکن نبود.\"

سرمربی آینده ی منچستر یونایتد در رابطه با وضعیت تیم ملی استرالیا نیز گفت: \" آن ها به خوبی نشان دادند که چه تیم هجومی هستند. آن ها بیشتر از هر تیم دیگری اینجا می توانند فوتبال تهاجمی از خود نشان دهند.\" 

     
آی اسپورت
2014-06-18 10:37:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر