فهرست
استرلینگ: نمی خواهم در برابر سوارس به میدان روم
استرلینگ: نمی خواهم در برابر سوارس به میدان روم

استرلینگ: نمی خواهم در برابر سوارس به میدان روم

آی اسپورت -  انگلیس برای صعود از گروه مرگ رقابت ها هیچ چاره ای به جز پیروزی در برابر اروگوئه نخواهد داشت. با پیروزی کاستاریکا برابر اروگوئه در دور اول، معادلات این گروه بیش از پیش پیچیده شده است.

رحیم استرلینگ یکی از بازیکنان خوب انگلیس مقابل ایتالیا بود و به احتمال زیاد در باربر اروگوئه نیز به میدان خواهد رفت. بازیکن باشگاه لیورپول معتقد است که نبود سوارس در این دیدار می تواند به انگلیس کمک کند: \" من ترجیح می دهم او را دز زمین نبینم. ما به خوبی می دانیم که او می تواند گل های فوق العاده را به ثمر برساند. البته ما نباید تنها به او فکر کنیم. او فوق العاده است اما دیگر بازیکنان نیز حضور دارند. ما باید تیم اروگوئه را متوقف کنیم.\"

فرانک لمپارد یکی از بازیکنان با تجربه تیم ملی اگلیس نیز معقتد است که مدافعان تیمش باید بسیار هوشیار باشند: \" تنها راه حل مهار سوارس دفاع فوق العاده خواهد بود. او بازیکن فوق العاده ای است همان طور که کاوانی نیز چنین وضعیتی دارد. ما باید به سختی در زمین تلاش کنیم.\"

انگلیسی تنها در صورتی می تواند در روز پایانی ابتکار عمل را برای صعود در اختیار داشته باشد که بر اروگوئه پیروز شود. در غیر این صورت این تیم نیز باید در روز پایانی چشم انتظار دیدار همزمان اروگوئه و ایتالیا باشد.

     
آی اسپورت
2014-06-18 10:47:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر