فهرست
پیش بازی هلند - استرالیا؛ در راه صعود به یک هشتم نهایی
پیش بازی هلند - استرالیا؛ در راه صعود به یک هشتم نهایی

پیش بازی هلند - استرالیا؛ در راه صعود به یک هشتم نهایی

آی اسپورت - امشب و از ساعت 20:30 دور دوم بازی‌ها در گروه B رقابت‌های جام‌جهانی آغاز خواهد شد. در اولین بازی هلند آماده و با انگیزه به مصاف استرالیایی خواهد رفت که در اولین گام مقابل شیلی تن به شکست داده است و با توجه به حضور تیم‌های قدرتمند در این گروه می‌تواند خود را از همین حالا حذف شده بداند.


هلند؛ لاله های زیبا

برخلاف استرالیا هلند در اولین بازی خود در کمال ناباوری فوتبال‌دوستان، تیم اسپانیا، مدافع قهرمانی را 5-1 درهم کوبید و حالا شانس زیادی دارد تا به عنوان تیم اول پا به مرحله یک هشتم نهایی بگذارد و به نوعی از بازی با برزیل  فرار کند. هلندی‌ها می‌دانند که برای اول شدن در این گروه به 3 امتیاز این بازی نیاز دارند و به همین خاطر هم به مانند بازی اول با تمام توان به استقبال کانگوروها می‌روند. هلند در بازی اول نشان داد که تیم آماده‌ای را روانه این رقابت‌ها کرده. حضور 2 بک جوان و دونده در کناره‌های زمین باعث شده تا هلند بعد از مدت‌ها ما را به یاد هلندی بیندازد که با درخشش مارک اوورمارس و رونالد دی‌بوئر در کناره‌های خود هر رقیبی را به دردسر می‌انداخت. روبن، فن‌پرسی و اسنایدر هم مثلث خوبی را تشکیل داده‌اند و تیم دوست‌داشتنی هلند را تکمیل کرده‌اند. حالا لاله‌های نارنجی در دومین بازی شانس خوبی دارند تا ششمین امتیاز خود در مرحله گروهی را کسب کنند.


استرالیا؛ کانگوروها به دنبال حفظ آبرو

استرالیا کمی بد شانس بود که نتوانست در برابر شیلی امتیازی را کسب کند. آن ها در نیمه ی دوم فرصت های خوبی داشتند تا بازی را به تساوی 2-2 بکشانند. هم تیمی های کیهیل به خوبی می دانند که تمام کردن جام جهانی بدون کسب امتیاز بسیار تحقیر آمیز تلقی خواهد شد به همین دلیل تمام تلاش خود را خواهند کرد تا هر طور شده هلند را متوقف کنند.

کانگوروها روی بازی هوایی حساب ویژه ای باز کده اند. تنها گل آن ها در برابر شیلی نیز روی استفاده از همین تاکتیک به دست آمده بود. دفاع کم نام و نشان هلند می تواند انگیزه ی استرالیا را برای بازی تهاجمی افزایش دهد. 

     
آی اسپورت
2014-06-18 11:41:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر