فهرست
اتوئو: بعد از جام جهانی پاسخ انتقادات را خواهم داد
اتوئو: بعد از جام جهانی پاسخ انتقادات را خواهم داد

اتوئو: بعد از جام جهانی پاسخ انتقادات را خواهم داد

آی اسپورت - کامرون در دیدار نخست خود مغلوب مکزیک شد تا بیش از پیش رسانه های این کشور به بازیکنان این تیم حمله کنند. کامرونی ها چند روز پیش از آغاز جام جهانی در اقدامی عجیب دست به اعتصاب زدند و اکنون رسانه های این کشور اعتقاد دارند که تنها پول برای آن ها اهمیت دارد

ساموئل اوتوئو نیز از دید رسانه های کامرون مهم ترین نقش را در این بین ایفا کرده است. با این حال اتوئو اعلام کرد که پاسخ همه ی انتقادات را پس از پایان جام جهانی خواهد داد: \" در حال حاضر تنها بازی های پیش رو است که برای من اهمیت دارد. مطمئن باشید پس از جام جهانی پاسخ تک تک انتقادات و تک تک افراد را در این مورد خواهم داد.

من اسامی تمامی کسانی را که پشت پرده حضور داشتند افشا خواهم کرد. آن موقع مردم کامرون می فهمند چه افرادی عاشق کشورشان هستند. من کاپیتان تیم هستم و از تمام گروه دفاع می کنم. با قاطعیت می گویم که هیچ کدام از حرف های عنوان شده در رابطه با بازیکنان تیم حقیقت ندارد.\"

کامرون امشب در دومین دیدار خود در جام جهانی برای باقی ماندن امیدهایش به مصاف کرواسی خواهد رفت. شکست در برابر کرواسی حکم حذف کامرون را پیش از بازی سوم امضا خواهد کرد. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-18 12:14:36
نظر دهید

۱ نظر
خراب مورینیو
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۰۹
ساوئل عششششششششششششق منه ..... کاشکی خوزه نگهش میداشت .... کاشکی ..... تنها بازیکن اروپا که 2 جام متوالی با 2 تیم گرفته !!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر