فهرست
شوک به استقلال/ رحمتی در آستانه پیوستن به پدیده!
شوک به استقلال/ رحمتی در آستانه پیوستن به پدیده!

شوک به استقلال/ رحمتی در آستانه پیوستن به پدیده!

آی اسپورت- پس از جذب چند بازیکن خوب حالا استقلالی ها در آستانه ی از دست دادن سید مهدی رحمتی، کاپیتان تیم شان قرار دارند. به گزارش آی اسپورت استقلالی ها در ابتدای فصل نقل و انتقالات سعی بر آن داشتند تا با جذب یک دروازه بان درجه یک ، رحمتی را در لیست مازاد خود قرار دهند و از همین رو با فروزان و سوشا مکانی هم مذاکره کردند که با هیچ کدام به توافق نرسیدند. 
علت اینکه قلعه نویی چندان تمایلی به حفظ کاپیتان تیمش نداشت مشخص نیست، اما این سرمربی پس از آنکه موفق به جذب گزینه ی مناسبی برای حراست از دروازه اش نشد تصمیم گرفت با رحمتی امسال را هم ادامه دهد.
اما پس از بازگشت رحمتی از کربلا ، استقلالی ها با وی به مذاکره پرداختند که او درخواست این را داشت که بدهی سال گذشته اش  پرداخت شود و سپس با استقلال تمدید کند. که البته با توجه به اینکه پول کمی در حساب استقلال موجود است ، ابی ها توان پرداخت چنین ارقامی را ندارند.

امروز هم بهرام افشارزاده در مصاحبه ای گفته بود که رقمی که رحمتی از ما طلب کرده بسیار بالاتر از سقف قرارداد است و پرداخت چنین ارقامی در توان ما نیست.
این در حالی است که رحمتی حاضر است ار قرارداد سال گذشته اش، رقم قابل توجهی کم کند و به جای آن طلب سال پیشش را دریافت کند. البته سنگربان استقلال از رسانه ای کردن موضوع و آدرس دادن غلط توسط آقای مدیرعامل حسابی شاکی است.
او که درهای خروج از استقلال را نزدیک تر از همیشه روبروی خودش می بیند قصد دارد به پیشنهاد میلیاردی پدیده پاسخ مثبت بدهد . تیمی که از ابتدای فصل نقل و انتقالات به دنبال رحمتی بوده است.

هم چنین رحمتی در مصاحبه ای که ساعتی پیش انجام داد ماندنش در استقلال را بسیار سخت می داند و می گوید: : آقای افشارزاده عزیز، شما در این مدتی که مدیر عامل استقلال شدید حتی به خودتان زحمت ندادید یک صحبت 10 دقیقه‌ای با من و بازیکنان داشته باشید. آن‌وقت چطور مدعی هستید که بحث من با استقلال بر سر مسائل مالی است؟!من برای خودم متاسف هستم که بعد از چند سال بازی کردن و زحمت کشیدن برای استقلال و طرفدارانش این صحبت‌ها مطرح می‌شود و به راحتی همه چیز نادیده گرفته شده است. متاسفانه شرایط را طوری برای من فراهم کرده‌اند که ماندنم در استقلال بسیار سخت شود.   اگر هم تا الان صبر کرده‌ام و تصمیم غیرمنتظره‌ای نگرفته‌ام به خاطر استقلال و احترام به طرفدارانش بوده است. 
باید دید رحمتی به طور غیر منتظره ای از استقلال جدا می شود و یا مانند محمد نوری و حنیف عمران زاده، ماجرا با کد خدا منشی حل خواهد شد!؟ 

  ۳  
آی اسپورت
2014-06-18 12:22:42
نظر دهید

۳ نظر
Danial
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۳
من به کدی خدا منشی رای میدم تو سیستم ایرانی‌ خیلی‌ خوب جواب میده
-
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۰
اینم مثل حنیف ناز می‌کنه که پول بگیره که نازش خریدار داره و حتمی میاد. پدیده گفته ۳ میلیارد، رحمتی به استقلال گفته ۲ میلیارد به اضافه بدهی گذشته.
حامد
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۷
افشارزاده رقم امسال قراردادشو گفته که میخواد خیلی بالا بگیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر