فهرست
پیش بازی کامرون - کرواسی؛ آخرین امید
پیش بازی کامرون - کرواسی؛ آخرین امید

پیش بازی کامرون - کرواسی؛ آخرین امید

آی اسپورت - تساوی مکزیک و برزیل بر ابهامات گروه اول رقابت ها افزوده است. کامرون و کرواسی هر دو می توانند با پیروزی در دیدار امشب شانس های خودشان را برای صعود افزایش دهند.علی الخصوص کرواسی که در روز پایانی بازی ساده تری را به نسبت کامرون پیش رو خواهد داشت.


کرواسی؛ به دنبال گرفتن حق 

هنوز هم مهم ترین مسئله ی داوری جام تا این لحظه، دیدار افتتاحیه است. جایی که کروات ها به شدت معتقدند که حقوق آن ها نادیده گرفته شده است. شاگردان کواچ امشب برای پس گرفتن این حقوق وارد میدان خواهند شد. مودریچ علی رغم مصدومیت به نظر می رسد که می تواند تیمش را همراهی کند و این خبری فوق العاده مهم برای کروات ها محسوب می شود. ایوان راکیتیچ نیز که انتقال خود به بارسا را نهایی کرده با روحیه ای بهتر سعی خواهد کرد تا شایستگی های خود را به نمایش بگذارد.

کرواسی به خوبی می داند در صورت پیروزی مقابل کامرون شانس خوبی در روز پایانی مقابل مکزیک خواهد داشت. بازگشت ماریو مانژوکیچ می تواند آن ها را در خط حمله قدرتمند تر کند. با بازگشت ماریو، کرواسی می تواند روی توپ های هوایی نیز حساب ویژه ای باز کند.

کامرون؛ فرار از حاشیه ها

انتقادات رسانه های کامرون از بازیکنان این کشور به اوج خودش رسیده است. رسانه های کامرون معتقدند که بازیکنان به پول اهمیت بیشتری می دهند. بازیکنان کامرون در آستانه ی جام جهانی به علت آنچه پرداخت نشدن پاداش های صعود به جام جهانی عنوان شده بود، دست به اعتصابی البته کوتاه مدت زدند.

هم تیمی های ساموئل اتوئو به خوبی می دانند که پیروزی در برابر کرواسی آخرین راه آن ها برای صعود به دور بعد خواهد بود. البته حتی در صورت تحقق یافتن این امر نیز، کامرون در روز پایانی کاری سخت و شاید حتی غیر ممکن در برابر میزبان رقابت ها پیش رو خواهد داشت.

     
آی اسپورت
2014-06-18 12:47:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر