فهرست
بادوایزر علیه سیدجلال؛ جایزه را به گمنام ها نمی دهند!
بادوایزر علیه سیدجلال؛ جایزه را به گمنام ها نمی دهند!

بادوایزر علیه سیدجلال؛ جایزه را به گمنام ها نمی دهند!

آی اسپورت – یک شرکت تولید کننده نوشیدنی های الکلی  در این دوره از جام جهانی  جایزه بهترین بازیکن میدان  را به بازیکن برتر مسابقه می دهد.
ترتیب انتخاب بهترین  بازیکن میدان  به این صورت است که بازیکن منتخب  قبل از انجام تست دوپینگ در کنفرانس حاضر می شود  و در جمع خبرنگاران جایزه اش را می گیرد و مصاحبه می کند.
بعد از اینکه در بازی ایران – نیجریه  جان اوبی میکل از سوی کمیته برگزاری بازی ها به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد برخی به این مساله معترض شدند و گفتند حق سیدجلال حسینی یا مهرداد پولادی بوده که این جایزه را بگیرد.
جالب اینکه سیدجلال  به لحاظ امتیازهایی که تیم انتخاب کننده  به بازیکنان می دهد در بین  بازیکنان ایرانی بالاترین نمره را گرفته  اما کی روش صراحتا می گوید اسپانسر مسابقات دوست ندارد یک بازیکن گمنام ایرانی این جایزه را مال خود کند.
به اعتقاد کی روش  مقاصد تجاری این اسپانسر با انصاف تامین نمی شود  برای آنها خوب نیست که یک بازیکن گمنام این جایزه را مال خود کند که باید دید مسوولان برگزار کننده بازی ها و هیات انتخاب کننده بازیکن برتر زمین به این حرف ها واکنشی نشان خواهند داد یا نه.
  ۵  
آی اسپورت
2014-06-18 14:39:07
نظر دهید
۵ نظر
-
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۲
سید دیوار حسینی
رسول
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۳
حالا این بعضیا کی بودن که دو تا پرسپولیسی تیم رو شایسته عنوان بهترین بازیکن دونستن؟ تا اونجا که ما دیدیم و کارشناسان گفتن آندو و قوچان نژاد بهترین بازیکن بودن.
میرزا
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۵
کی گفته حسینی سوراخ بالاترین امتیازو گرفته؟؟خسرو حیدری و آندو بهترین های ایران بودن..حسینی قبلا یه سر میزد که اون رو هم فراموش کرده و همه رو صادقی زد
Saeed
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۸
تو این شرایط هم یه سری احمق هنوز کری دربی میخونن...خداییش همه ایم خوب بود مهرداد فوق العاده...
عباس
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۳۴
جام جهانی شروع شده و تیم بازی هم کرده بازم یه سری ابله تو فکر کرکری خوندنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر