فهرست
مانع بلند صعود استقلال؛ بردن بالای جدولی‌ها
مانع بلند صعود استقلال؛ بردن بالای جدولی‌ها

مانع بلند صعود استقلال؛ بردن بالای جدولی‌ها

آی اسپورت- بازی با تیم‌های بزرگ جدول، هنوز نقطه ضعف استقلال است.  استقلال مقابل پدیده هم متوقف شد تا روند امتیاز نگرفتنش مقابل تیم‌های بالای جدول ادامه داشته باشد. استقلال هیچکدام ۷ تیم بالای جدول که البته خودش هم جزو آن‌هاست را شکست نداده و در صورتی که امتیازات پدیده را هم با احتساب ۶ امتیازی که از آن‌ها کسر شد در نظر بگیریم، این آمار به هشت تیم یعنی همه تیم‌های نیمه بالای جدول می‌رسد.

نبردن هیچکدام از تیم‌های نیمه بالای لیگ که بیشترین امتیازات را در این فصل گرفته‌اند، نشان می‌دهد استقلال هنوز برای تبدیل شده به یک مدعی بزرگ روندی طولانی مقابلش دارد. آن‌ها با منصوریان به پارس جنوبی، سایپا و پدیده باختند و با ذوب آهن مساوی کردند و با شفر، از پرسپولیس شکست خوردند و مقابل سایپا، پدیده، فولاد و پیکان متوقف شدند.

استقلال برای تبدیل شده به مدعی سهمیه آسیایی و البته قهرمانی در فصل آینده، باید قبل از هر چیز شکست دادن تیم‌های بزرگ را تمرین کند. ‌تیم‌هایی که رقبای مستقیم آن‌ها برای سهمیه و قهرمانی هستند و هیچکدام، این فصل مقابل استقلال دست خالی زمین را ترک نکر‌ده‌اند.

نود

۵۵ ۵  
آی اسپورت
2018-01-19 19:03:00
نظر دهید

۵ نظر
با کیروش رفیقم بیا ببرمت تیم ملی
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۴
همساده ها یاری کنید شوفر عروس داری کنه
علی
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۰
میبینم که بازی های سخت استقلال شروع شده پایین جدولی ها رو میبردین خوب حال میکردین
مجیدپرسپولیسی
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۲
علی منصور برگرد به تیمت شوفر ... به تیمت
مهدی تاجی
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۶
وقتی فوروارد توپها رو گل نمی کنه و پنالتی رو راحت خراب می کنن، بالای جدول و پایین جدول نداره تیم یه مهاجم گل زن می خواد که فعلا افتخاری مثل اینکه دستورشو باید از وزیر بگیره!!!!
مهدی
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۳۶
برادر من شما همین چندتا برد هم که داشتید با دستور وزیر داشتید وگرنه همه بازیهای اخیرتون رو دیدن میدونن شما شانس آوردید گل نخوردید و باخت حقتون بود. بدبختا این همه خرید اول فصلتون مگه با دستور وزیر نبود که گرون ترین تیم لیگ نتونست به اندازه علیپور تا قبل از شفر گل بزنه؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر