فهرست
والیبال، آب‌درمانی، تیغ‌درمانی! / گزارش اختصاصی از اردوی پرسپولیس در سرعین
والیبال، آب‌درمانی، تیغ‌درمانی! / گزارش اختصاصی از اردوی پرسپولیس در سرعین

والیبال، آب‌درمانی، تیغ‌درمانی! / گزارش اختصاصی از اردوی پرسپولیس در سرعین

آی اسپورت- اردوی پیش فصل پرسپولیس فارغ از هیاهوی جام جهانی در زادگاه علی دایی دنبال می شود. قرمزپوشان امروز سه‌شنبه هم به روال روزهای گذشته صبح را به بدنسازی و کار با وزنه پرداختند و عصر در هوای خنک ورزشگاه تختی اردبیل تمرین سبکی را پشت سر گذاشتند. آن چه می خوانید روایت خبرنگار آی اسپورت در اردبیل از این تمرین است.

_ در همان ابتدای تمرین مشخص بود که کارهای سبک و تفریحی در اولویت قرار دارد. این موضوع وقتی مشخص تر شد که بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و نضف شان به همراه علی دایی به سالن مجموعه رفتند تا والیبال بازی کنند!

- این موضوع تماشاگران را هم به دو دسته تقسیم کرد. اکثریت البته با کسانی بود که تماشای والیبال دایی و قد بلندها را به تنیس فوتبال صادقیان، علی عسگر، عالیشاه و بقیه کم نام و نشان ترها ترجیح دادند. ستاره بازی والیبال هم محسن بنگر بود که با سوشا مکانی و عباس زاده، تیم دایی ها و غلامپور و مولایی را شکست دادند.

- پیراهن آستین حلقه ای بنگر خالکوبی های بدن او را پوشش نمی داد و این موضوع سوژه تماشاگران تمرین بود. خالکوبی عدد 6 روی بازوی بنگر کاملا خودنمایی می کرد.

- ﻫﺎﺩﯼ ﻧﻮﺭﻭﺯﯼ ﺟﺪﺍ ﺍﺯ ﺳﺎﯾﺮﯾﻦ ﺑﻪ ﺩﻭﯾﺪﻥ ﮐﻨﺎﺭ ﺯﻣﯿﻦ چمن ﻭ ﻧﺮﻣﺶ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﺑﻮﺩ . ﺣﻀﻮﺭ ﻣﺤﻤﺪ ﻧﻮﺭﯼ ﺩﺭ ﺗﯿﻢ ﺩﺍﯾﯽ ﻭ ﺑﮕﻮ ﻭ ﺑﺨﻨﺪﻫﺎﯼ ﮔﺮﻡ ﺍﻭ ﺑﺎ ﺑﻘﯿﻪ ﻭ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﺁﻗﺎﯼ ﺳﺮﻣﺮﺑﯽ ﺍﺯ ﻧﮑﺎﺕ ﺟﺎﻟﺐ ﻭﺍﻟﯿﺒﺎﻝ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺴﯽ ﻫﺎ بود.

- بر خلاف مسابقات لیگ جهانی والیبال در تهران، چند نفر از بانوان اردبیلی هم در سالن حاضر بودند. آن ها حتی در پایان بازی والیبال به داخل زمین آمدند و با دایی عکس یادگاری گرفتند.

- به غیر از ملی پوشان، محمدرضا خلعتبری شاخص ترین غایب تمرین امروز پرسپولیس بود. گفته می شود او به خاطر اختلاف پیش آمده در قرارداد فصل پیش اش، احتمالا به عجمان باز خواهد گشت.

- اردوی پرسپولیس تا پنج تیرماه در سرعین ادامه خواهد داشت. احتمالا به همین سبک و سیاق؛ وزنه، فوتبال تفریحی، والیبال تیغی و البته آبدرمانی.

     
آی اسپورت
2014-06-18 16:08:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر