فهرست
سوال روز: آیا ترکیب ایران برابر آرژانتین تغییر می کند؟
سوال روز: آیا ترکیب ایران برابر آرژانتین تغییر می کند؟

سوال روز: آیا ترکیب ایران برابر آرژانتین تغییر می کند؟

آی اسپورت - به جز عده معدودی از مخاطبان پرتوقع تیم ملی، سایرین از نمایش یوزپلنگ های ایران در مقابل نیجریه رضایت دارند و جو جامعه استقبال زیادی از عملکرد جنگجویانه بازیکنان تیم ملی در مسابقه اول شان در جام جهانی به عمل آورده است. این موضوع چه در شادی های نیمه شب برخی از شهرها در خیابان های دنیای حقیقی و چه پشت چراغ های سبز و سرخ دنیای مجازی مشاهده می شود. مهم تر از همه اما، رضایت آقای سرمربی است. او که در تقابل با عقاب ها 90 دقیقه پا به پای بازیکنان تیم دویده بود، علیرغم اجرا نشدن همه برنامه های موردنظرش، در پایان بازی از تلاش مهره های ایران به شدت راضی به نظر می رسید. مردان او در زمین مسابقه کم اشتباه تر و سختکوش تر از همیشه بودند و یک کیلومتر بیشتر از حریف آفریقایی شان دویدند. سرمربی پرتغالی به اندازه ای از بازیکنان راضی بود که تنها 2 تعویض را آن هم در دقایق پایانی مسابقه صورت داد.

به نظر می رسد ترکیب ثابت تیم ملی در دیدار با نیجریه، بدون تغییر در مقابل مسی و رفقا نیز در زمین قرار بگیرد. کی روش از عملکرد حقیقی رضایت کامل دارد، در دفاع جلال حسینی و پولادی بهترین های مسابقه بوده اند و منتظری و امیرحسین صادقی نیز کم نوسان و موفق ظاهر شده اند. نکو، کاپیتان بی تغییر کی روش است و آندو به عنوان رهبر جنگ های میان میدان نقش بسیار مهمی در زمین دارد. جای ثابت اشکان نیز تثبیت شده است و بعید به نظر می رسد مسعود و یا جهانبخش از ابتدا به جای خسرو و احسان حاج صفی به بازی گرفته شوند. گوچی نیز قطعا دوباره انتخاب اول کی روش برای نوک حمله خواهد بود. با این تفاوت که شاید این بار 90 دقیقه بازی نکند.

نمایش درخشان سفیدپوشان تیم ملی، راه تغییر در ترکیب ابتدایی کی روش را خواهد بست. او مدت زیادی را صرف کرده تا در ذهنش به این ترکیب 11 نفره برسد و حالا که جواب هم گرفته، طبیعتا از تغییر آن پرهیز خواهد کرد. با این وجود، ایران حتما در مقابل آرژانتین رویکرد دفاعی تری خواهد داشت و پیش بینی می شود بازیکنان کناری تیم، تعداد نفوذهای شان را حتی از دیدار با نیجریه نیز کمتر کنند. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-18 14:58:56
نظر دهید
۱ نظر
morteza Man UTD
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۷
به نظر من جهانبخش فیکس بازی میکنه و حیدری روی نیمکت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر