فهرست
مربی بوسنی : مقابل نیجریه چند تغییر خواهیم داشت
مربی بوسنی : مقابل نیجریه چند تغییر خواهیم داشت

مربی بوسنی : مقابل نیجریه چند تغییر خواهیم داشت

آی اسپورت - سافت سوسیچ که شاگردانش در بازی بعدی خود در گروه F به مصاف تیم ملی فوتبال نیجریه خواهند رفت،گفت:‌ واقعا اظهار نظر پس از بازی ایران و نیجریه بسیار سخت است. من احساس کردم که نیجریه با سه هافبک و یک مهاجم بازی می‌کند. اظهار نظر در باره این مسابقه بسیار بسیار سخت است.

وی ادامه داد: همچنین باید در نظر داشته باشید که آنها دروازه‌بان بسیار خوبی دارند. او در لیگ فرانسه بازی می‌کند و در یازده بازی آخرش گلی دریافت نکرد. نیجریه می‌داند چه طور بازی کند و می‌تواند نمایش بسیار بهتری داشته باشد.

سرمربی بوسنی و هرزگوین در مورد ترکیب تیمش در بازی بعدی عنوان داشت: \"هنوز چهار روز به مسابقه بعدی ما مانده است. فکر می‌کنم احتمال دارد ترکیب را عوض کنم اما این بستگی به شرایط دارد.

بازیکنان ما با سیستم و شیوه متفاوتی تمرین خواهند کرد. تا قبل از شروع مسابقه ترکیب تیم را اعلام نخواهم کرد زیرا هنوز در حال فکر کردن به این هستم که چگونه بازی کنیم و از چه سیستمی استفاده کنیم.\"

سوسیچ مقابل آرژانتین بر خلاف همیشه از دو مهاجم استفاده نکرده و ایبسویچ را روی نیمکت نشاند اما شاید سوسیچ تصمیم بگیرد در دیدار مقابل نیجریه وی را به به زمین بفرستد.

ژکو و ایبسویچ در رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی روی هم رفته 18 گل به ثمر رساندند

     
آی اسپورت
2014-06-18 15:28:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر