فهرست
گزارش ویژه: احتمال ادغام شهرداری و ماشین‌سازی در تبریز/ پول از ما، هوادار از شما
گزارش ویژه: احتمال ادغام شهرداری و ماشین‌سازی در تبریز/ پول از ما، هوادار از شما

گزارش ویژه: احتمال ادغام شهرداری و ماشین‌سازی در تبریز/ پول از ما، هوادار از شما

آی اسپورت- در تبریز اتفاقات جالبی در حال وقوع است. تیم شهرداری تبریز بعد از اتفاقات تلخ سال گذشته و جریمه‌ی سقوط یه لیگ دو، موفق شد دوباره به لیگ یک صعود کند و امسال باید در جمع مدعیان صعود به لیگ برتر قرار بگیرد. این تیم به پشتوانه شهرداری کلانشهر تبریز از امکانات مالی کافی برخوردار است اما هوادار ندارد. از طرف دیگر، تبریزی‌ها تیم قدیمی و پرطرفدار ماشین‌سازی را هم دارند که این روزها از وضعیت خوبی برخوردار نیست. ماشین‌سازی به دلیل بی‌پولی و عدم پشتوانه مالی از لیگ یک هم سقوط کرده و روزگار سختی برای حضور در لیگ دو دارد.

همین پیش‌زمینه باعث شده مسئولان شهرداری تبریز به فکر ادغام این دو تیم بیفتند. شهرداری‌چی‌ها قصد دارند ماشین‌سازی را هم زیر پوشش بگیرند و فصل آینده با نام «شهرداری ماشین‌سازی تبریز» در لیگ شرکت کنند. تیمی متحد و قدرتمند که پول شهرداری و هوادار ماشین‌سازی را یک‌جا جمع کرده و با همین پشتوانه به موفقیت برسد. این تصمیم خوب و جالب در هیات مدیره سازمان ورزش شهرداری تبریز اتخاذ شده و آن‌ها تصمیم‌گیری نهایی درباره تغییر نام تیم فوتبال شهرداری را به شورای این سازمان واگذار کرده‌اند.

سعید حاجی‌زاده سخنگوی شورای شهر تبریز در این باره می‌گوید: در آخرین جلسه هیات مدیره سازمان ورزش شهرداری تبریز، اعضاء، تصمیم گیری در خصوص تغییر نام تیم فوتبال شهرداری تبریز به ماشین سازی در رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور را به شورای این سازمان واگذار کردند و حالا هواداران ماشین سازی و دوستداران فوتبال آذربایجان در انتظار تصمیم این شورا هستند.

البته این اقدام در مرحله اول با مخالفت‌هایی از سوی هواداران ماشین‌سازی هم مواجه شده است. حاجی‌زاده در این باره توضیح می‌دهد: به رغم موافقت های اولیه و مساعدت شهردار تبریز، هواداران ماشین سازی درباره تصمیم نهایی شورای سازمان ورزش شهرداری تبریز نگرانی هایی دارند که به نظر می رسد این نگرانی ها با فرافکنی برخی چندان بیجا هم نیست. برخی دوستان به تصور انتقال امتیاز سهمیه تیم فوتبال شهرداری تبریز به ماشین سازی با اصل این کار که فقط «تغییر نام» بوده است، مخالفت می کنند و این در حالی است که هرگز چنین موضوعی مطرح نبوده و نیست.

سخنگوی شورای اسلامی کلانشهر تبریز در پایان می‌گوید: چه این تغییر نام اتفاق بیفتد و چه این اتفاق رخ ندهد، شهرداری برای تیم فوتبال خود در فصل جاری رقابت های دسته یک باشگاه های فوتبال کشور سرمایه‌گذاری و هزینه خواهد کرد ولی به نظر می رسد با تحقق این پیشنهاد امکان بهره‌مندی از ظرفیت هواداران بیشمار و متعصب ماشین سازی برای تضمین موفقیت سهمیه‌ی شهرداری در لیگ یک و پیشبرد بیش از پیش اهداف مدیریت شهری در حوزه ورزش فراهم خواهد شد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-18 15:59:36
نظر دهید
۲ نظر
آراز ساوه
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۸
بنظرم "ماشین سازی شهرداری تبریز" بهتره.
عباس
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۷
به امید صعود تیم شهرداری ماشین‌سازی تبریز به لیگ برتر تا سوژه خنده های لیگمون با حضور شهرداری ماشین‌سازی تبریز در کنار برادربزگش تراختور کبیر(ههههه) تقویت بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر