فهرست
نکته روز : کی روش از مورینیو متنفر است!
نکته روز : کی روش از مورینیو متنفر است!

نکته روز : کی روش از مورینیو متنفر است!

آی اسپورت – دیروز در کنفرانس مطبوعاتی به یادماندنی کارلوس کی روش ، این مربی با سئوالی مواجه شد که مضمونش به مشابهت های شکل بازی ایران با شیوه بازی اینتر و چلسی مقابل بارسلونا بود . خبرنگاری که این پرسش را مطرح کرد می خواست به کی روش بگوید که تیم های بزرگ دنیا هم ممکن است گاها این شیوه را اتخاذ کنند.

واکنش کی روش به این سئوال  اما جالب بود . او با لبخند از خبرنگار پرسید: این که اسم مورینیو را می آورید من متوجه نمی شوم دارید ما را تحسین می کنید یا به  روش من انتقاد دارید !

کی روش که یکی از سرشناس ترین مربیان پرتغالی شاغل درجهان است از هموطن جنجالی اش دل خوشی ندارد . او قبلا هم به دفعات مختلف از مورینیو و روش های خاص او انتقاد کرده است . جالب اینکه سرمربی تیم ملی در ادامه حرفهایش هم طوری کلمات را کنار هم چید که منظورش را کامل برساند . او گفت : وقتی من در رئال بودم رونالدو را در خط حمله داشتم و با حضور او سه نفر از بازیکنان حریف درگر او می شدند و ما 7 به 11 بازی می کردیم. آن وقتها ما حتما تهاجمی بازی می کردیم چون کارتهای دست من ستاره هایی مثل رونالدو و فیگو بودند اما حالا من به این دلیل این شیوه را اتخاذ می کنم که کارتهای دست من این بازیکن ها هستند . باید قبول کنیم ایران تیمی است که حتی یک نماینده درلیگ قهرمانان امسال نداشته است .

     
آی اسپورت
2014-06-18 16:59:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر