فهرست
پژمان منتظری: اجازه نفوذ داشتم که نفوذ کردم/ می خواستم فشار را  از روی تیم بردارم / با دو امتیاز نمی شود صعود کرد
پژمان منتظری: اجازه نفوذ داشتم که نفوذ کردم/ می خواستم فشار را از روی تیم بردارم / با دو امتیاز نمی شود صعود کرد

پژمان منتظری: اجازه نفوذ داشتم که نفوذ کردم/ می خواستم فشار را از روی تیم بردارم / با دو امتیاز نمی شود صعود کرد

آی اسپورت- پژمان منتظری از ارکان اصلی خط دفاع ایران مقابل نیجریه بود با این تفاوت که هر آز گاهی هم پا به توپ می شد و به سبک لیبروهای قدیم ناگهان به قلب هافبکهای حریف می زد پژمان هم از جمله بازیکنانی است که از بازی تیم فوق العاده راضی است اما خوب هم می داند فقط با تساوی گرفتن امکان صعود از گروه وجود ندارد.او امید وار است بالا رفتن اعتماد به نفس تیم نمایش چشمگیر تری از تیم مقابل آرژانتین و بوسنی شاهد باشیم.او را در هیاهوی میکس زون چند دقیقه ای کنار کشیدیم.

از بازی شروع کنیم و اینکه تیم خوب شروع نکرد

خب این طبیعی است ما در تورنمت بزرگی وارد شدیم و مقابل یک تیم قدرتمند در چنین شرایطی شروع بازی با استرس همراه بود  اما در ادامه اوضاع بهتر شد اعتماد به نفس گرفتیم .

پس از نتیجه کلی بازی راضی هستی

البته چرا نباشیم همینکه استارت خوبی مقابل یک تیم بزرگ داشتیم جای خوشحالی است مهم این بود که دست خالی زمین را ترک نکردیم و توانستیم قدرت خودمان را تا حدودی به رقبا نشان دهیم و بگوییم حریف دست و پا بسته برای هیچ تیمی نیستیم.

چند بار پا به توپ حرکت کردی و حتی از نیمه زمین هم گذشتی

اگر هر کدام از ما فضا داشته باشد می تواند نفوذ کند و دستورش را داریم در آن چند صحنه هم من احساس کردم با حرکت می توانم فشار را از روی دوش تیمم بردارم

بازی آرژانتین را دیدی

بله دیدم خب کیفیت بازی آرژانتین که مشخص است آنها تیم بزرگ و با کیفیتی هستند. با ستاره های غیر قابل پیش بینی اما ما هم تمرینات قابل قبولی انجام دادیم و به خودمان هم مسلط شدیم مطمئن باشید ما تیم آسانی نه برای بوسنی و نه برای آرژانتین نخواهیم بود

با یک مساوی دیگر با بوسنی می شود صعود کرد؟

با دو امتیاز که نه نمی شود صعود کرد . در شروع بازی یک امتیاز در جیب داریم و باید آن را حفظ کنیم و اگر توانستیم آن را افزایش دهیم کار سخت و بزرگی است اما امروز تیم ملی ثابت کرد هر کاری می تواند انجام دهد.


رضا خدادادی برزیل 

     
آی اسپورت
2014-06-18 17:51:08
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر