فهرست
ترابی و العربی؛ آدم این درد را به که بگوید؟
ترابی و العربی؛ آدم این درد را به که بگوید؟

ترابی و العربی؛ آدم این درد را به که بگوید؟

آی اسپورت - روزی نیست که سایت‌ها را رفرش کنیم و یک خبر جدید در مورد انتقاد از مهدی ترابی در العربی نبینیم. معلوم نیست استاد آنجا چه کار کرده که مدیرعامل سابق باشگاه گفته: «بازیکنان خارجی‌مان را باید عوض کنیم. نفرات فعلی انگیزه و توانایی ندارند. بازیکنان قطری بیش از اینها می‌جنگند.» یعنی اینکه به یک نفر بگویند فوتبالیست قطری از تو جنگنده‌تر است، خودش با غم عالم برابری می‌کند! پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا حتی یک دندان نصفه و نیمه و کرم‌زده هم نداشت. نیم ساعت آخر توپ در اختیار این تیم بود، اما نتوانست یک خطر جزئی درست کند. بعد مهدی ترابی با سابقه 20 بار بوسیدن لوگو، رفته در قطر و کیسه بوکس انتقادات پیشکسوتان العربی شده است. آدم این درد را به که بگوید؟

۷۵ ۳  
آی اسپورت
2020-12-23 01:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
وحید بارساپولیسی
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹، ۱۱:۰۵
دستور از بالا برای تضعیف پرسپولیس.. ایشون و شجاع از بدنه تیم حذف شدن تا هم بدهی برانکو رو باشگاه از جیب بده هم تضعیف شه قهرمان آسیا نشه..ولی یه تیم میشناسم مهاجم 3 میلیون دلاری و مدافع چپ 1/5 میلیون دلاریش بدون دستاورد خاصی هر سه ماه تمدید موقت میکنن پول کامل میگیرن تازه اون تیمه دفاع چپ ما رو هم هایجک میکنه.. ولی ما نایب قهرمان آسیاییم تنها بازیکن خارجی 600 هزار دلاریمونم ازمون میدزن...
۴
بیگدلی
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹، ۱۹:۱۵
اگه آدمهایی مثل ایشون که ، دم از غیرت عشق به پیراهن رو دارن و از بچگی پوستر تیم پرسپولیس رو تو اتاقشون زدن پرسپولیس رو ترک نکرده بودن ما تو فینال میتونستیم خیلی بهتر بازی کنیم .

پول مهمتر از عشق
۳
امید
پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۹، ۲۳:۱۱
درد رو دلارها تسکین‌ میدن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر