فهرست
ژینولا، مجری جذاب برای توپ طلا
ژینولا، مجری جذاب برای توپ طلا

ژینولا، مجری جذاب برای توپ طلا

آی‌اسپورت-  مراسم توپ طلا دوشنبه شب خواهد بود و نام برنده این عنوان در سال ۲۰۱۸ سرانجام مشخص خواهد شد. اجرای این مراسم به داوید ژینولا، ستاره سابق نیوکاسل و تیم ملی فرانسه سپرده شده که در سال گذشته هم آن را اجرا کرد. ژینولا که این روزها در شبکه M6 فرانسه اجرای یک برنامه مربوط به کفش استعدادی هنری را به عهده دارد، دوشنبه شب به تلویزیون اکیپ می‌رود تا به جذابیت این برنامه اضافه کند. مراسم توپ طلا ساعت ۲۱ به وقت فرانسه (۲۳:۳۰ به وقت تهران) شروع می‌شود.

ژینولا علاوه بر توپ طلا، توپ طلای زنان و جایزه کوپا را که از امسال به بهترین بازیکن زیر 21 سال جهان تعلق می‌گیرد، اعطا خواهد کرد. ژینولا دو سال پیش دچار حمله قلبی شد و در یک قدمی مرگ قرار داشت، ولی حالا سلامتش را دوباره پیدا کرده و به عنوان کارشناس فوتبال هم حضور فعالی دارد.

او پس از فوتبال سراغ دنیای مربیگری نرفت و در کلاس‌های بازیگری شرکت کرد و دوره کوتاهی هم در سینما فعال بود، ولی مثل هموطنش، کانتونا نتوانست در این حوزه موفق باشد. فرانس‌فوتبال در روزهای گذشته عکس‌های مختلفی از ژینولا با توپ طلا منتشر کرده تا به استقبال این مراسم برود. او همچنین در یک جلسه پرسش و پاسخ اینترنتی با کاربران شرکت کرد و درباره مراسم دوشنبه شب اطلاعاتی داد.

۳    
آی اسپورت
2018-12-01 12:02:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر