فهرست
وقتی آسمان استقلال خالی شد/ ستاره بوده بی شمار، یکی نمونده از هزار...
وقتی آسمان استقلال خالی شد/ ستاره بوده بی شمار، یکی نمونده از هزار...

وقتی آسمان استقلال خالی شد/ ستاره بوده بی شمار، یکی نمونده از هزار...

آی اسپورت - در ابتدای لیگ سیزدهم، استقلال ترکیبی از ستاره های انبوه را در اختیار داشت و هواداران اش خیال می کردند با سوخت این ستاره ها، به سادگی در مسیر دفاع از عونوان قهرمانی لیگ برتر گام خواهد برداشت. آن ها توی دروازه، حکایت توپ و خط را به مهدی رحمتی سپرده بودند، در دفاع دل شان به پژمان قرص بود، در هافبک نفرات اصلی تیم ملی را در اختیار داشتند و در حوالی دروازه حریف نیز، روی جوانی سحرآمیز فرهاد مجیدی حساب باز می کردند. آن روزها کسی انتظارش را نداشت که این مجموعه کهکشانی، در حال سپری کردن نفس های آخرش باشد. که فرهاد در نیمه راه قید فوتبال را بزند، که پژمان راه قطر را در پیش بگیرد و جواد به جایی برود که برایش کویت باشد و در تب و تاب جام جهانی نیز، ناگهان خبر جدایی سیدمهدی رحمتی و پیکان سواری اش به گوش برسد. او روزگاری با پیکان مسافرکشی می کرد و حالا با مبلغی نجومی دلتنگی هایش برای این نام را کاهش داد.

طاقت اش روی سکوهای آبی باشد یا نه، می گویند آندو هم رفتنی شده و امروز و فرداست که از برزیل، مسیر فلش را به سمت قطر طی کند و ظاهرا حتی به توافق های اولیه نیز دست یافته است. این یعنی دیگر استقلال خالی از آن 5 ستاره شده و در آستانه یک پوست اندازی بزرگ قرار دارد. آبی تهران، در فصل جدید دیگر آن نفرات مسنِ محبوب پرتجربه را در اختیار ندارد و قلعه نویی در اندیشه ساخت تیم تازه ای فرو رفته است. تیمی که میانگین سنی کمتری داشته باشد، بازیکن هایش مطیع تر و کم حاشیه تر باشند و امیر را به یاد سال های ابتدایی مربیگری اش در این تیم بیاندازد و شاید او را بار دیگر به دامن ریسک و جوانگرایی های غیرمنتظره نیز هل بدهد. حالا سران گروه 5، کوله بار آرزوها را از کمد استقلال در آزادی بیرون کشیده اند و جای دیگری به دنبال اهداف شان هستند. قلعه نویی اما هنوز هست تا شاید با چند خرید هیجان انگیز دیگر، حداقل در آینده ای نزدیک باز هم تیمش را ستاره پوش کند. 

  ۷  
آی اسپورت
2014-06-18 18:20:57
نظر دهید

۷ نظر
بارانداز
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۸
هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود.صحنه پیوسته بجاست.
میرزا
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۵۵
ستاره کسی نیست جز خود استقلال...
woltanix
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۱
تیم رو جوون کنید توروخدا
Mohammed-R
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۵
آندو و جباری و مجیدی و بقیه همه از استقلال ستاره شدن
به نظرم استقلال نباید از بی ستاره بودن بترسه...ستاره مال استیل آذین و پدیدست وگرنه استقلال تیمیه که ستاره ها آرزوی بازی کردن براش رو دارن
behzad
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۴۶
آن گل که بیشتر به چمن میدهد صفا
گلچین روزگار امانش نمی دهد
peyman
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۱
خیلی ستاره ها اومدن و رفتن ولی استقلال همیشه پابرجا بوده پس خیلی نباید مشکلی باشه
m&m
جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۵۹
دیگه از ناصر خان حجازی،ازمظلومی ها،
از مرفاوی،از بیانی،ازسلطان علی جباری،از امیر قلعه نویی و... گنده تر که نیستن.
اینا رفتن اما استقلال پابرجاست.
ستاره ی ما فقط استقلال.
آبیته.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر