فهرست
برانکو: کارت زردهای احمقانه‌ای می‌گیریم
برانکو: کارت زردهای احمقانه‌ای می‌گیریم

برانکو: کارت زردهای احمقانه‌ای می‌گیریم

آی اسپورت - جمعه؛ تمرین پرسپولیس؛ یک روز بعد از پیروزی مهم در مقابل سپاهان و 4 روز قبل از بازی مهم با الهلال عربستان. برانکو با روحیه خوب و چهره‌ای بشاش به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

-دیروز الهلال بازی خود را با چهار گل برد و نشان داد چه تیم خوبی است. بر خلاف ما تعداد نیمکت‌نشین‌های خوب‌شان هم زیاد است. الهلالی‌ها روی نیمکت هم بازیکنان ملی‌پوش خوبی دارند. فیلم چهار بازی الهلال را دیده‌ام و اطمینان دارم که تیمم برای رویارویی با تیم عربستانی آماده است. خوشبختانه همه بازیکنان سرحال هستند و فقط تعدادی از بازیکنان جوان ما به خاطر مشکل خروج از کشور نمی‌توانند راهی عمان شوند و ان‌شاءالله در سفر دبی با ما هستند.

-ما بازی بسیار سختی مقابل سپاهان داشتیم و چهار روز قبل از این مسابقه دربی را پشت‌سر گذاشته بودیم. بازیکنان از نظر روحی و روانی نیاز به زمان داشتند تا خود را آماده این بازی کنند و حتی از نظر فیزیکی هم آنها باید آماده می‌شدند. جا دارد در اینجا به بازیکنان تیمم به خاطر انگیزه بالای‌شان تبریک گفته و از آنها بابت انجام یک بازی خوب مقابل تیم پرقدرت سپاهان تقدیر کنم. حریف ما در تبریز موفق شده بود تراکتورسازی را شکست دهد. آنها در خارج از خانه به مراتب بهتر نتیجه گرفته‌اند. مسئله‌ای که برای من خیلی اهمیت داشت این بود که بازیکنان در این بازی به خوبی توپ و میدان را در کنترل خود داشتند و تا آخرین لحظه برای پیروزی تلاش کردند. سپاهان چیزی برای از دست دادن نداشت و برای هیچ یا همه چیز راهی میدان شده بود که خوشبختانه این بازی سخت را با موفقیت پشت‌سر گذاشتیم.

-شما می‌دانید که پرسپولیس بیش از ۳۰ سال بود که نتوانسته بود سپاهان را در دیدار رفت و برگشت شکست دهد؟! خوشبختانه این اتفاق این فصل رخ داد. به خاطر همین موفقیت به هواداران تیمم تبریک ویژه می‌گویم. برای من خیلی ارزش داشت که هواداران پرشماری در بازی روز گذشته به ورزشگاه آزادی آمدند و امیدوارم با موفقیت در بازی‌های آینده بتوانیم رضایت آنها را به شکل بهتری جلب کنیم.

-من این نوع پنالتی زدن را تأیید نمی‌کنم. واقعاً از گلی که زدیم، لذت بردم و زیبایی فوتبال را دوست دارم، اما مخالف ریسک کردن و زدن گل‌هایی هستم که جوانمردانه نباشد.

-من صحنه ناراحتی طارمی را ندیدم. رامین رضاییان پنالتی‌زن تیم ماست.

-غیبت طارمی مشکل‌ساز خواهد بود. اگر علیپور سرحال باشد، به جای طارمی بازی می‌کند. جریمه طارمی به AFC ارتباط دارد و ربطی به مسابقات داخلی ندارد.

-خوشحالم که چنین حمایت‌هایی (مثل حمایت علی کریمی) را از بازیکنان سابق‌مان داریم. اینها عضو خانواده پرسپولیس هستند و هر دقیقه از بازی ما لذت می‌برند. برای آنها سخت نیست که برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنند. از بازیکنان سابق‌مان تشکر می‌کنم، چون آنها تاریخ پرسپولیس را نوشته‌اند. بازیکنان فعلی ما هم این شانس را دارند که بخشی از تاریخ دیگر پرسپولیس را بنویسند.

-اگر به نفت ببازیم، قهرمانی را از دست نمی‌دهیم، چرا که از استقلال ۱۰ امتیاز بالاتر هستیم و هشت هفته هم به پایان لیگ باقی مانده است. قبول دارم بعضی از بازیکنان ما احمقانه با کارت زرد جریمه می‌شوند. کارت زردهایی که بازیکنان ما نباید می‌گرفتند. ما تهاجمی بازی می‌کنیم و ریسک زیادی داریم و شاید به خاطر همین کارت زرد به بازیکنان ما زیاد داده می‌شود.

-متأسفانه طبق قانون فیفا هشت امتیاز از تراکتورسازی کسر خواهد شد. طبیعی است تراکتورسازی قبل از این ماجرا رقیب اصلی ما برای قهرمانی بود.

۱ ۷  
آی اسپورت
2017-02-17 13:29:00
نظر دهید

۷ نظر
ایمان
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۰۰
داور هم پنالتی های احمقانه ای براتون می گیره
۴ ۲
مهیار
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۳۰
کوچولو کار قضاوتو به اهلش بسپار! نه سوادش رو داری نه انصاف و عدالتش رو!!
۲
مهیار
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۳۰
کوچولو کار قضاوتو به اهلش بسپار! نه سوادش رو داری نه انصاف و عدالتش رو!!
من
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۰۰
ای اسپورت چرا در مورد دوپینگیا مطلب نمی نویسی؟ کی هستن؟ از استقلال مگویان میتونه باشه, محسن کریمی این فصل ازمایش دوپینگ نداده اصلا, از لنگ جلال و کامیابی نیا یا بازیکنایگمنامش میتونن باشن. یه مطلب بنویس و حدس بزن, یا اسم اختصاریشون رو نمیدونی؟
۱
A
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۰۵
اره دیگه عابدینی گفته نگران نباش کم می کنم قهرمانیم ما... این لیگ کثیف رو باید با نفت پاک کرد!!
۴ ۱
حرف حساب
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۲۸
شما فکرت رو که پر از پلیدی و تهمت و عقده و حسادته پاک کن! پاکی لیگ پیشکشت! لیگ اگه پاک بود شما تیم دسته سومی همون دو تا جام رو هم نداشتید!
۲
3
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۴۳
خودتون و تیمتون کلا احمقین چوس فوسور
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر