فهرست
حاشیه روز؛ درگیری دِرهمی در استقلال!
حاشیه روز؛ درگیری دِرهمی در استقلال!

حاشیه روز؛ درگیری دِرهمی در استقلال!

آی اسپورت - تیم فوتبال استقلال تهران خود را در حالی آماده دیدار برابر الریان قطر می‌کند که درگیری دو عضو اجرایی باشگاه با حواشی گوناگونی رو به رو شده است. تیم فوتبال استقلال سه روز پیش برابر الکویت کویت به میدان رفت و با نتیجه سه بر صفر به برتری دست پیدا کرد تا برای مسابقه مرحله دوم پلی آف حریف الریان شود.

پیش از این بازی که با توجه به حضور آبی پوشان در کشور ثالث تعداد هواداران کمی در ورزشگاه مکتوم بن رشید حضور یافته بودند، مقداری بلیت از سوی مسئولان برگزاری مسابقات به دست باشگاه رسید که حامد حاجیلو، مدیر روابط عمومی باشگاه این بلیت‌ها را در اختیار گرفت و به نمایندگی از مسئولان باشگاه برای فروش آن اقدام کرد.

حاجیلو در بازگشت به تهران درآمد حاصل از بلیت فروشی را در اختیار باشگاه قرار داد و رسید دریافت کرد. اقدام حاجیلو سبب شد تا عضو غیررسمی هیات مدیره باشگاه از او انتقاد کند و طبق چند وقت اخیر در صفحه شخصی اینستاگرامش این بار پیش از بازی حساس با الریان این موضوع ساده و پیش پا افتاده را بازتاب بدهد.

11
11

عبدالرضا موسوی که ظاهرا برای برطرف کردن مشکلات مالی به هیات مدیره باشگاه استقلال اضافه شد و تا به این لحظه حکم رسمی دریافت نکرده حاجیلو را متهم به عدم پاسخگویی کرده و حاجیلو هم در پاسخ به او اعلام کرده توضیحات مربوطه را به مدیران رسمی باشگاه ارائه کرده است.

22
22
 

 

 

     
آی اسپورت
2020-01-28 15:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر