فهرست
ملی بود، میلی شد؛ منتظر برای اتحاد ملی دوباره
ملی بود، میلی شد؛ منتظر برای اتحاد ملی دوباره

ملی بود، میلی شد؛ منتظر برای اتحاد ملی دوباره

آی‌اسپورت- سال‌هاست که در لفظ و نوع نگاه به نمایندگان ایران در رقابت‌های آسیایی، «ملّی» بودن پررنگ است. هنوز هم از این که یک هوادار قرمز برای پیروزی رقیب سنتی داخلی در رقابت با شرقی و غربی دل می‌سوزاند، لذت می‌بریم. اساسا هر تیمی از هر کشور که در جایی دور از وطن برای پیروزی می‌جنگد، نماینده‌ی یک ملت است. از سال‌های دور که تیم‌ها در کوران رقابت، بهترین بازیکنان خود را به نمایندگان آسیایی کشور قرض می‌دادند تا همین سال‌های اخیر که برای جذب بازیکن در فصل نقل و انتقالات، برای تیم‌های آسیایی شرایط ویژه‌تری لحاظ می‌کردند همواره طرز تفکر متفاوتی به این تیم‌ها وجود داشته است حتی اگر در پاره‌ای از اوقات این حمایت در حد لفظ باقی ماند. امروز اما سقوط کامل به دست رئیس پرتغالی فوتبال ملّی رقم خورد.

یک روز مانده به آغاز رقابت‌های دور برگشت مرحله حذفی جام باشگاه‌های آسیا، در حرکتی کم‌نظیر حتی در سطح تیم‌های حاضر در همین دوره از جام جهانی، لیست اولیه تیم ملّی اعلام شد! فهرستی که با وجود نقدهای مختلف نسبت به حضور یا عدم حضور بازیکنانی در آن، به ذات سلیقه‌ی سرمربی تیم است اما زمان اعلام آن حکایت دیگری است.

اگر روزی به واسطه‌ی اطلاق لفظ اجنبی از جانب قلعه نویی یا طرح بحث اضافه وزن بازیکنان ملّی پرسپولیس توسط برانکو ایوانکویچ، جنگی داخلی میان این مربیان و سرمربی تیم ملّی آغاز شد و این جنگ گاهی به ناجوانمردانه ترین اشکال (به ویژه در ارتباط با برانکو) در مرزهای داخلی کشور دنبال شد، امروز این کینه‌توزی مرزهای ملّی را درنوردیده است. اعلام فهرستی از بازیکنان عازم به روسیه که از قضا با حذف تعدادی از بازیکنان اصلی پرسپولیس همراه است آن هم درست یک روز پیش از آغاز بازی حساس پرسپولیس «ایران»  با نماینده‌ی امارات با چه نیتی انجام شده است؟ در این فاصله‌ی ۲۴ ساعته چه برنامه‌ی آماده‌سازی در پیش خواهد بود که ضرورت اعلام اسامی افراد مرتبط با آن در این مقطع را ایجاب می‌کند؟ جواب قطعا رنگ و بویی از ملّی‌گرایی را در خود نخواهد داشت.

در روزهایی که تیم ملّی فوتبال ایران، به تیم شخصی و میدانی برای تسویه حساب‌های بی‌پایان سرمربی­‌اش تبدیل شده و عرصه‌ی نقد این تیم به صلاح‌دید خواص تنگ‌تر از همیشه است، باید از این تیم و اوضاع اسف‌بارش بیشتر نوشت تا در روزها و سال‌های آتی کسی خفت فوتبال ایران را در لابه‌لای آمار ارقام این سال‌ها فراموش نکند. تا فراموش نشود کسی در صدر تا ذیل این فوتبال نبود که بیگانه را از تخت پادشاهی به زیر بیاورد و به او تفهیم کند فوتبالی که با سلیقه‌اش برای ما ساخت «میلی» بود. تا آیندگان عبرت بگیرند تیمی که از دل تحمل خفت شکل گرفته، عزت نخواهد یافت.

ما می‌نویسیم و منتظریم. منتظر پایان دوره‌ی شاید دوست‌نداشتنی‌ترین تیم تاریخ فوتبال ملّی ایران. حتی میلی‌تر از تیمی که پروین و دوستانش راهی مسابقات می‌کردند. تا سلام دوباره به اتحاد و وفاق ملّی، منتظریم.

۲۰۴ ۶۳  
آی اسپورت
2018-05-14 02:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶۳ نظر
عرفان
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۳۲
واقعا دیوانه اید برای شما وطن فروشان که همیشه میلی بوده برای ما امروز تیممان ملی تر از همیشه است
مطبوعات دوزاری
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۶:۳۷
ضمن تایید حرف عرفان باید بهت گفت
برو ببند بابا اون گاله رو. میلی وقتی بود که یه مشت لمپن با تفکرات نزدیک به امثال تو توش بودن و میخواستن تعادل درست کنن و کاری میکردن که به غیر از تیم های پایتخت تقریبا هیچ تیمی توی تیم ملی سهم نداشته باشه. هر چیز این دولت و فدراسیون مزخرفه ولی اینکه فرمون رو دست آدم درست تو تیم ملی دادن خودش کلیه. تا چشم شما روانی ها که همه چی رو لنگ و کیسه می بینید در بیاد. واقعا شماها خودتون تو آینه وقتی خودتون رو می بینید باورتون میشه توهم هایی که میزنید؟
۱
مطبوعات دوزاری
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۰۹
تیترش رو باید میزد منتظر برای دستیابی عمله های لمپن مورد علاقه شایان روانی به تیم ملی
یک دوست
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۴۲
شایان جلالت یک دماغ سوخته ی پرسپولیسی است. وگر نه ایرانی واقعی بیش از هر وقتی به این تیم ملی میبالد.
عمر آسوده بخواب ، بغداد بونجاح بیدار است
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۴۶
تیم ملی الان ملی تر از همیشه ست . با غرور و افتخار
مجیدپرسپولیسی
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۴:۰۳
زمان شاه هم میگفتید تیم ملی! ولی همین رفتارها باعث شد دو دستگی بشه و این هواداران پرسپولیس بودند که پیروز شدند!! الان دوباره تاج شده کیسه تیم حکومتی !! در راس این تیم هم حسن روحانی و حسن خمینی سردمدارش هستند .
داریوش در جواب مجید
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۰۸
مجید جان، دلبندم تیم حکومتی اون تیمیه که حسن روحانی بخاطرش با اردوغان مذاکره کرد.
در جواب داریوش
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۰۰
تیم حکومتی تیمیه که جک تری دی مصرف میکنه چیزی بهش نمیگن، بازیکن تیمش آدم میکشه هیچ اتفاقی نمیفته، گرونترین تیم تاریخ لیگ رو میبنده و 10 میلیارد تو نیم فصل خرج بازیکن جدید میکنه اما برای برد پرسپولیس دست به دامان وزیر ورزش میشه. اونم که میگی با اردوغان مذاکره کرد برای شما هم وزیر ورزش شاکیان استقلال دو تهدید کرد تا شکایتشون رو پس بگیرن تا از آسیا حذف نشه.اگه بخوام بگم خیلی میشه. همین چند تا رو محض نمونه داشته باش
قارچلو لیپی
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۵۶
این تیم ملی با مجموعه کیروش و تاج و ساکت و ازمون و عزت اللهی و ... منفور ترین و چندش ترین تیم ملی تاریخ اونم تو همه رشته هاس
علیرضا
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۰۰
این چرت و پرت ها چیه نوشتی نویسنده مزدور رنگی؟

اتفاقا این تیم ملی محبوب تر و قدرتمند تر از همیشه است ، خجالت بکشید وطن فروش ها

ضمنا انتشار این لیست هیچ ارتباطی به کیروش نداره و کارلوس از مدت ها قبل لیست رو به فدراسیون داده بود و فردا اخرین روز ارسال این لیست بود که فدراسیون هم اون رو امشب منتشر کرد

بار دیگر تکرار میکنم شرم بر شما باد
مجیدپرسپولیسی
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۴:۰۶
شرم بر خودت کیسه کش .. مگه خود شما نبودی که وقتی کیروش از پرسپولیس هفت بازیکن دعوت میکرد ولی از شما دو تا که یکی هم یک پای ثابت نیمکت بود علیه اش شعار میدادید؟ مگه سر اخراج رحمتی و عدم دعوتش بهش انگ دلالی نمیزدید؟ حالا ملی گرا شدید؟
حرف حساب
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۲۹
چطور وقتي مزدورها و جيره خوار هاي کيروش اينجا براي لاو ميترکونند چيزي نمگيد ولي وقتي يکي يه انتقاد به حق و درست ميکنه ميشه مزدور؟ ننگ بر شما خودباخته ها! البته بارها گفتم به خدا طرفداري شما از کيروش از حب علي نيست از بغض معاويه است!
معین
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۱۷
ابتذال مطلق حرفه خبرنگاری !!واقعا مسخره است مطلب این شخص کاملا بشکل یکطرفه ای بنفع یک تیم باشگاهی نوشته شده باورکردنی نیست پرده های طرفداری تا این اندازه فرو ریخته جالبه که ایشان چنان در باتلاق تعصب غوطه ورند که حتی تعریفشان از ملی گرایی در تناسب با باشگاه متبوعشان است اینجا دیگر کجاست اینها دیگر کیانند ادم سرگیجه میگیرد از این همه ادم رسانه ای مرتبط با گروه سنی الف...
محسن
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۹
به شدت با جمله آخر موافقم: گروه سنی الف!!! اما دوست عزیز،زندگی خرج داره و همین گروه سنی الف سوداور هستند!
۳
نظر ٣
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۵۴
وجود اين نويسنده هايي در كشورمون مايه شرم و تاسفه! جقدر احمق داريم بينمون !
حرف حساب
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۳۱
احمق اونهايي هستند که حقيقت رو ميبينند و مثل کبک سرشون رو کردند تو برف!
یک دوست
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۶:۰۷
چطوری سردبیر تحریریه اجازه نوشتن به همچین نویسنده هایی رو میده که اولین اصول خبرنگاری، یعنی بی طرفی رو حتی نمیفهمد؟
ميشکين
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۶:۰۹
جناب آخرين مهلت دوشنبه است. در ممالک خارجه شنبه يگشنبه نعطيل است. ختما بايد کارهای اداری را روز جمعه انجام می دانند. شما می خواستيد صبر کنند اجازه شون رو شما ضادر کنيد!
۸
امید از تفت
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۶:۲۶
دقیقاً. ما منتظر پایان این دوره هستیم ولو اینکه در جام جهانی جز 4تیم هم باشیم. ارتباط تیم ملی و سرمربی آن کاملاً یک جاده یک طرفه هست. کاری هم به لیست تیم ملی ندارم که خیلی هم مهم نیست ولی یکی نیست از کیروش سوال کنه شما برای دیدن طارمی تا قطر میری، یه بازی لیگ برتری را نباید ببینی!!؟ دربی را که ویترین فوتبال باشگاهی است نباید ببینی!!؟ به تمرین تیمهای خارجی میری، به تمرین پرسپولیس و استقلال و فولاد و پدیده و . . . . نباید بری!!؟ وفاق ملی باید از طرف تیم ملی و سرمربی ایجاد بشه نه جو دادنهای مصنوعی کیروشی پور
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۶:۳۳
تو واقعا خجالت نمی کشی!
بازیکنانی دعوت شدند که جای اما و اگر ندارند، باور نمیکنم یک ایرانی آنهم خبرنگارش چنین طرز تفکری داشته باشد؟؟؟
اميرحسين
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۳۶
برو بابا ، جاي اما و اگر ندارند؟؟؟ ما رو احمق فرض کردي يا خوتو به حماقت زدي؟ بيت آشور جاي اما و اگر نداره؟ خانزاده و سعيد آقايي چطور؟ عبدالله زاده واقعا از کمال کمتره؟اگر به مصدوميته پس چرا ابراهيمي رفته؟ اصلا روزبه سوتي اونجا چي کار ميکنه؟ ميخواد رونالدو رو آقاي گل کنه؟ از عليپور هم چيزي نميکم اصلا! دادشا دست بردار خدايي بوي تعفن جانبداري يک طرفه ات از کيروش سايت رو برداشته!
###
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۵۷
زحمت آقای گلی رونالدو رو که بیرانوند میکشه،از علیپور اصلا نمیتونی چیزی بگی،در مقابل سه تا آقای گل اروپایی علیپور کیلو چنده!!!
۱
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۶:۴۹
نمی تونم آروم باشم؛
جلالت!
دیگه باید تیم ملی چکار می کرد که نکرد!
بازیهای لیگ فشرده انجام شد تا تیمهای باشگاهی حاضر در لیگ قهرمانان با فراغ بال به بازیهای این مرحله بپردازند؟
اون همه فشردگی برای سه تا تیم باشگاهی ، دیگه مثل اینکه سردیتون کرده، ناز میکنید!
تیم ملی از نظر تویی که الویت اولت عشق و افتخار نیست ، دوست نداشتنیه!!!
مردم تیم ملی شون را می پرستند همون مردمی که تو سایتها کمتر حضور دارند و نوشته های امثال جنابعالی را نمی بینند وگرنه وای به حال و روزت میشد.
هوادار سابق تيم ملي
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۳۹
تم ملي رو بله، نه تيم ميلي، نه تيم شخصي کيروش! به خدا من با ديدن اين اسامي ياد ليست ماموريت هاي خارجي اداره هاي دولتي ميفتم که هر کي رابطه داره و با رييس خوبه و پاچه خواري ميکنه تو ليست ميذارندش! به خدا رو پيشاني ما ننوشته ابله!!
نظر ٣
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۰۲
بزسبوليسي واقعي عزيز، من هم كاملا حال شما رو درك ميكنم. متاسفانه حسابي ادم خاين و يا احمق و يا كوتاه فكر و سطحي نكر هست. اميدوارم تيم ملي كشورمون باعث افتخار و سر بلنديمون شه و بد خواهان تيم ملي هم به شادي ما ملحق شوند. به اميد اتحاد و حمايت از تيم ملي كشورمون
۵
حرف حساب
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۳۳
در جواب شما نظر3 فقط بايد بگم: سلام! راست ميگي احمق کسيه با شما بحث منطقي کنه!
۱
منصور
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۷:۰۶
اقا. مهلت اعلام لیست تا دوشنبه بوده.
مدعیان اتحاد ملی! برای اهداف کوچکتان, کشورتان را به حاشیه نبرید
۷
خسرو از فارس
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۷:۱۸
اعلیحضرت کیروش بارها عقده و کینه خودش رو نسبت به پرسپولیس نشون داده. دعوت بازیکنان پرسپولیسی بسیار در اردوهای الکی و بعد کنار گذاشتن اونا. تبریک نگفتن قهرمانی پرسپولیس.
علی
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۷:۳۱
کیروش میتونست خیلی راحت این شائبه رو ازبین ببره ولی نخواست.حتی قهرمانی پرسپولیس رو تبریک نگفت
sirvan.f
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۷:۴۶
این آقای کیروش مربی با تجربه ایه ولی اصلا آدم با تجربه ای نیست.تو این دنیا هیچکس نون بدقلبی و بدجنسیشو نمیخوره و هرکسی هم دنبال این نامردیا و بدجنسیا باشه یه جا روزگار ادبش میکنه.ایشونم صرفا برای اذیت کردن تیمای برانکو و قلعه نویی اینکارو کرد و مطمئن باشید امروز هم با کلاه الجزیره میشینه جلوی تلوزیون و منتظر حذف پرسپولیس میمونه.فردا هم همین داستان علیه ذوب آهن.بعدش هم که مثل روز روشنه شروع میکنه به نیش و کنایه زدن به برانکو و قلعه نویی که آهای سوسمار و کرکودیل و عقربا برنامه های تیم ملی رو بهم زدین و خودتونم حذف شدین.آهای ملت ایران برای جام باشگاه های آسیا تیم ملی رو ول کردید ولی تیماتون تو جام باشگاه ها هیچکاری نکردن.
میلاد طرفدار تیم همیشه ملی
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۷:۴۷
خوب استاد بزرگ جناب جلالت، امیدوارم حالا که فدراسیون اعلام کرده که آخرین مهلت اعلام لیست بازیکنان از طرف فیفا تا همین امروز بوده، خیلی شیک و مجلسی تشریف بیارید آی اسپورت و یه متن معذرت خواهی بابت همه اراجیفی که در بالا به اسم تحلیل نوشتید، بکنید. در غیر این صورت همون طور که از سبک و سیاق نوشتارتون مشخصه، شما هم یکی از همون مزدور های قلم به دستی هستید که فقط چون راه چپاولتون در این ۷ سال بسته شده به آه و ناله افتاده و با بازی کردن با عواطف و علایق طرفدار ها به خصوص پرسپولیسی های عزیز سعی در گل آلود کردن اتحاد طرفداران تیم ملی دارید.
حمید
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۷:۴۸
واقعا متاسفم با این مقاله بی ارشی که نوشتید . بهتره یکبار دیگه خودتون بخوونید .
داریوش
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۷:۵۸
نویسنده چقدر متوهمه
تیم ملی
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۳۳
دو چیز را پایانی نیست. حماقت نویسنده و جهان هستی. در دومی شک وجود دارد.
محسن
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۳۶
آقای جلالت لازم است کمی اطلاعات خود را بروز نمایید و بعد با تفکر رنگی و ذهنی خود مربی تیم ملی و تیم ملی را بکویبید، 14 می آخرین مهلت ارسال اسامی به فیفا می باشد و به اجبار اسامی قبل از بازی های آسیایی اعلام شده است
سر دبیر سایت آی اسپورت آیا هر حرف نا مربوطی را باید منتشر کرد ؟
آنتی شومن
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۰۶
پیش خودش فکر کرده که مثلا یه چیزی بنویسم که متفاوت باشه.موندم چطور امثال ایشون به خودشون اجازه میدن دست به قلم‌بشن.البته بعید هم نیست.
بهزاد
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۰۷
چه فشاری به نویسنده اومده. واقعا اگه لیست رو اعلام نمیکرد مثلا علیپور فکر میکرد در حضور جهانبخش، طارمی، آزمون، کاوه رضایی، انصاریفرد و قوچان نژاد به تیم ملی دعوت میشه؟ بسه دیگه. واقعا بسه . اونایی که باید دعوت میشدن که شدن. ده برابر برای بازی امروز روحیه گرفتن. محمد انصاری که فکرشم نمیکرد دعوت بشه که دعوت شده روحیه اش صد برابر شده. کمالم که مصدومه اصلا به بازی امروز نمیرسه. نکنه علیپور یه تنه میخواد الجزیره رو سوراخ کنه. بس کنید فرافکنی رو. جمع کنید این اظهارات غیر حرفه ای رو
دکتر
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۱۶
نویسنده یک بیشعور به معنای مطلق کلمه است!
soltan
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۵۶
جواب الهان خاموشیست !
۶
soltan
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۵۷
جواب ابلهان خاموشیست !
۶ ۱
ميلاد
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۰۴
بله، البته خاموشي ابلهان.
سعید
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۰۱
به نظر بنده رسانه ی آی اسپورت میلی تر از تیم ملی است که چنین نویسندگان ضعیفی را در تحریریه داره
هربار که به این سایت سر میزنم پشیمون تر میشم برای بازدیدش
یک سری هوادار استقلال و پرسپولیس جمع شدن دور هم و هرچی دلشون میخواد رو اینجا مینویسن

شما اگر کارشناس بودی متوجه میشدی که کیروش بیشتر از این نمیتونست روی بازیکنای تیم پرسپولیس سرمایه گذاری کنه
۹
((
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۰۷
دیگه همه فهمیدن دلیل اعلام لیست تیم ملی چیه تضعیف روحیه پرسپولیس و ذوب اهن و روحیه دادن به تیم سوگلی فدراسیون از اون طرف فدراسیون ماله به دست از دیشب تا حالا داره دلیل های احمقانه میاره. همین کارها رو میکنن که امروز فتل بنگی تیتر میزنه استقلال سهامدار تیم ملی!!!!!!!! معلوم نیست این سهامدار موقع بازی های حساس مرحله مقدماتی که تو اوج مسابقات نصف بازیکنان پرسپولیس به تیم ملی دعوت میشدن کجا بودن
Kian
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۹
طرز فکر احمقانه اینه که بدونی آخرین مهلت ارسال اسامی تا امروز بوده،ولی توهمات فانتزیتو ببافی،توهم احمقانه توطئه هم اینه که اینارو پر راستای حمایت از استقلال بدونی در حالی که همواره پرسپولیس زیر چتر حمایتی وزیر ورزش بوده و خواهد بود
۲
666
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۳۵
تلاش برای وقفه انداختن تو کار برانکو ادامه داره از نامه جعلی تا لیست تیم ملی؛ ادامه بدین ولی چوب خباتث تون رو خودتون میخورید وگرنه همه میدونن دلیل اعلام این لیست چیه
Me
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۶
در مقابل کی روش برانکو کیلوچنده؟برانکو‌کیه!در مقابل تیم ملی پرسپولیس و استقلال و ... کیلو چندن؟!زنده باد تیم ملی،خونه خاله اس مگه هرموقع شما خواستید اعلام بشه؟ضرب الاجلش تا امروز بود و اعلام هم شد
۲
ایمان از سن دیگو
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۴۵
فقط یک کلمه در مورد این متن می شود نوشت: حماقت محض
۸
reza
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۵۶
شرم بر تو ،شرم بر قلمت،امیدوارم وجدانت انشب آسوده بخوابد.اینقدر منفوری که حتی از بردن اسمت و اینکه تو ایرانی هستی شرم دارم.اونموقع که کیروش رحمتی رو گذاشت کنار تیم ملی میلی نبود؟؟؟ ما مردم به کوری چشم دشمنان کیروش رو نمیگذاریم جایی برود تا مزدوران و وطن فروشانی مثل تو به هدف کثیفشون نرسند.درود بر کیروش کبیر
۷
وحید بارساپولیسی
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۵۷
دوستان پرسپولیسی عزیزم ، زیاد ناراحت لیست نباشید.. امروز میریم استادیوم و عشقمون رو تشویق میکنیم برای صعود..راجع به تیم ملی هم دو سه تا نکته بگم حالتون خوب شه ..بذارین کیسه کشا دلشون خوش باشه با هرز نامه کیسه جوان به سردبیری فتل شوالیه (تیتر امروزشون : کیسه تکیه گاه تیم ملی و کیروش !!! خخخخ ) بیاید واقع بین باشیم .. علیپور توی جام جهانی با این مهاجمان نامدار و آماده فرصتی پیدا نمیکرد، از پرسپولیس سید جلال و بیرانوند هر سه بازی رو حتما بازی خواهند کرد و وحید امیری هم اولین تعویض تیم ملی هست.. از کیسه هیچ بازیکنی در 11 تای اصلی نخواهد بود ، شاید 1% ابراهیمی یا چشمی جای عزت اونم بازی اول.. بقیه ترکیب هم که همه پرسپولیسی (رامین،میلاد مرتضی سردار طارمی دژاگه آزمون و جهانبخش و کریم انصاری فرد و حتی گوچی) خخخخ ... برید خوش باشید با تیتر کیسه جوان ..خخخ
۲ ۲
666
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۰۹
حرف شما درسته ولی چندتا نکته رو در نظر بگیرید: انتشار این لیست به شدت تو روحیه بازیکنان تاثیر داره ، تعداد ملی پوشان درامدزایی واسه باشگاه دارن چطور تو اوج مسابقات تو مرحله مقدماتی نصف بازیکنان پرپسولیس به تیم ملی دعوت میشدن ولی الان؟ درضمن با خط خوردن نام چندتا از بازیکنان استقلال انگیزه کیروش هم مشخص خواهد شد
Me
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۴
دقیقا باید آب رو ریخت همونجایی که میسوزه،دوش حمام پیشنهاد میشه حالا هی بنویس خ ،مگه چیزی درست میشه،اول آب بعد پماد :)
ميلاد
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۰۰
تنها نكته عليپور و كمال هستنددكه انهم اصلا غير منتظره نبوده. اگر پرسپوليس به هر دليلي امروز در خانه در جلو ٧٠ ٨٠ هزار تماشاگر نتيجه كسب نكنه تقسيرش تيم ملي نخواهد بود . احتمالا كمال هم امكان بازي نداره ميمانه عليپور. اگر پرسپوليس موفق نشه دليلش رو بايد از كادر فني سوال كرد. عليپور اگر دعوت نشد ه براي اينه كه كيفيت ساير مهاجمين فعلا بالاتره نه اينكه عليپور بده.
۲
علیرضا
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۲۷
کاش در فاکتور کامنت گذاری، شاخص آشکار شدن سن و سال نظر دهنده بود تا بدانیم همه هواداران پرسپولیس از جمله اینجانب و برخی دوستان که ۲۰ ساله هوادار وفادار باشگاه بودیم،هستیم و خواهیم بود دیدگاه موافقی با این نویسنده توجیه تراش و بازیکنان کم کار احتمالی نداریم. اصولا یقین دارم اگر دست کیروش بود حتما فردا را برای اعلام لیست انتخاب می کرد تا حداقل در معرض الفاظ کلامی آن ها که تربیت خانوادگی خود را در فضای عمومی نشان می دهند قرار نگیرد و خدای نکرده در صورت ناکامی احتمالی امشب جمعی هوادار سطحی اندیش و عجول او را ناجوانمردانه قضاوت نکنند.
۲ ۱
00
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۱۰
باشه تو راست میگی . وقتی به موقع اش استقلالیا خط خوردن میفهمین انگیزه کیروش چی بوده
۱
اس اس
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۵۸
بازیکنایی که دعوت شدند همیشه توی ریکاوری بودند و کت و شلوارشون هم دوخته شده اونوقت این آقا میگه تو روحیه بازیکنا تاثیر داشته + آخرین فرصت اعلام لیست 35 نفره بود !!!
شهرام
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۰۲
برای امثال شما نویسنده نامحترم، تیم ملی سالهاست میلی هست وگرنه تیم ملی اصلیتون همون پرسپولیسه. هر کس، چه آبی چه قرمز، تو تیم ملی دنبال سهم خواهی هست حق نداره از تیم ملی صحبت کنه. بهتره بره در مورد تیم ملی خودش صحبت کنه.
بعضی از هوادارا دیگه شور قضیه رو دراوردن و حمایت از تیم ملی رو مشروط کردن به اینکه چنتا بازیگن از تیم خودشون دعوت بشه! مع الذالک پرسپولیسیا به مراتب کودکانه تر عمل میکنن. استقلال تو برهه ای فقط دو بازیکن ملی پوش داشت ولی اینهمه اراجیف و لاطائلات در مورد تیم ملی گفته نشد. تهش این بود که چرا فلان بازیکن نیست.
اما گویا هوادارای پرسپولیس کلن منکر تیم ملی شدن.
اگه واقن به یادداشتی که نوشتید باور دارید پس یه احمق به تمام معنایید. تضعیف روحیه پرسپولیس! واقن؟!!
ولی بیشتر دلیلش بهانه جویی های همیشگی و عداوت قلبی شما با تیم ملی هست. شما همونایی هستید که بازی با الهلال میرید و با یه بنر بزرگ سرمربی استقلال رو مسخره میکنید.
شما سرتون به تیم ملی خودتون، پرسپولیس، باشه.
هر کس دیگه ای هم چه پرسپولیسی، چه استقلالی، چه تراکتوری، چه ذوب آهنی و... فک میکنه تیم ملی حق الارث باباشه و دنبال سهم خواهی هست از تیم ملی بکشه بیرون. بره هوادار تیم خودش باشه.
پ.ن 1: لیست تیم ملی مدتهاست در اختیار فدراسیونه، تمام بازیکنان از مدتها قبل میدونستن تو لیست هستن یا نه، برای بازیکنایی که تو لیست بودن لباس اندازه گرفته شده بود؛ و فدراسیون این لیست رو دیروز رسانه کرد.
پ.ن.2: خونه خاله نیس که هر وقت عشقش کشید و پرسپولیسیا دوست داشتن لیست اعلام بشه؛ ارائه لیست 35 نفره ضرب الاجل زمانی داشت که آخرین مهلتش تا امروز بود.
۵
شهرام
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۰۶
در مورد دوست داشتن تیم ملی هم بنظرسنجی سایت نود رجوع بشه که برای بیش از 70 درصد مردم موفقیت تیم ملی در جام جهانی یا جام ملتها اهمیت داره و من مطمئنم شما نویسنده نامحترم جزو همون اقلیت کمتر از 30 درصد هستی که موفقیت تیم میلیت از تیم ملی مهمتره.
۳
بس
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۵۷
به نویسنده ورزشی که نمیدونه ددلاین تاریخ اسامی بازیکن ها از سمت فیفا اعلام میشه!
اصلا بعید میدونم بدونه ددلاین یعنی چی!
خدایی چقدر پول می گیرید شماها؟
۲
میم
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۵۸
شما می نویسی چون همسو با سیاست های فدراسیون بی کفایت و سیمای بی لیاقت مایی! مشخصا سرمربی تیم ملی اسامی بازیکنان مورد نظر رو در اختیار مدیر و بالادستی خود قرار میده و هماهنگ کننده و اعلام کننده با فدراسیون ماست!
شما اگه دلسوز بودی حتما می پرسیدی که چه کسی و کسانی از این آتش افروزی سود می برند؟ معادله خیلی ساده ست ، هم دنبال زمین زدن تیم های باشگاه و هم تیم ملی اند! اولا که نتیجه گیری امثال برانکو و کی روش به ضرر ماست!‌ چون باعث میشه به جهل مون پی ببریم. به دانش فسیل و تاریخ گذشته مون! دوما وقتی ثبات از بین بره راه برای بهره برداری عده ای باز میشه. عده ای که دست شون کوتاه شده و بیرون گود نشستند!
۱
قارتال
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۱۴
انشالله با رفتن کی روش و اومدن یه لمپن تازه به عنوان سر مربی دوباره تیم ملی دو قطبی میشه تا تیم ملی!بشه واقعا نمیدونم فاز اونایی که به سردار آزمون میپرند چیه؟
Kian
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۵۳
سایتتونو زرد نکنید با این نویسنده های زرد،کجا قلم میزنی شما؟تعصب رنگی از سر و کولت داره میباره،تو برو با قدوسی همکاری کن،ملی بود و ملی خواهد ماند،از اول قرار بود امروز اعلام بشه اسامی،این ننه من غریبم بازیا چیه؟؟!!جمع کنید خودتونو
۲
آبتین
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۶:۳۷
واقعا حدی داره عمله بودن. نگذر از اون حد
۲
ننگ بر موزامبيک، سلام بر کرواسی!
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۴۵
آقای سردبير آی اسپورت که ما زمانی از رو بچگی خيال ميکرديم شما از حرفه ای بودن
بويی برديد، حالا که عالم و آدم ميدونن دليل ارسال ليست در آن روز مشخص
ضرب الاجل فيفا بود و نه توهمات نويسندگار نوجوانتان، لا اقل تراوشات فانتزی
آقا پسر رو پاک کنيد تا هم اين قلم به مزد رنگ پرستتون بيشتر از اين ضايع نشه،
هم اعتبار خودتون به عنوان يه سايت به اصطلاح معتبر بيشتر از اين زير سوال نره.
شده حکايت اون مقالهٔ تورج عاطف در مورد همگروهی ايران و عربستان در روسيه؟
اگه پول مفت دارين ما هم بلديم خربزه و ماست با هم بخوريم هذيون بگيم.
فقط يه ندايی بدين.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر